Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.

Уряд уповноважив Мінветеранів сприяти розвитку спорту ветеранів війни та членів їхніх сімей

Мінветеранів працює над створенням загальнодержавної системи ветеранського спорту та відповідної інфраструктури для залучення якомога більшої кількості ветеранів до спортивної реабілітації
06 жовтня 2022, 14:30

Борець із Луганщини - бронзовий призер світової першості

Борець із Луганщини Святослав Калашніков у змаганнях із греко-римської боротьби виборов бронзову нагороду у своїй ваговій категорії 130 кг.
19 вересня 2022, 12:15

Вісім медалей вибороли спортсмени Луганщини на чемпіонаті України з важкої атлетики

У загальнокомандному заліку хлопці посіли четверте місце.
16 вересня 2022, 13:31

Спортсменки з Луганщини вибороли ІІ місце на всеукраїнських змаганнях

Жіноча збірна Луганської області з важкої атлетики посіла ІІ загальнокомандне місце на всеукраїнських змаганнях
09 вересня 2022, 17:00

362 нагороди вибороли спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку року

Як повідомляють у Донецькій ОВА з посиланням на Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, з початку цього року на міжнародних змаганнях спортсмени Донеччини вибороли 362 нагороди. Зазначається, що у річній скарбничці Донецької області: 165 золотих, 125 срібних, 72 бронзові медалі.
08 вересня 2022, 14:00

Спортсменка з Рубіжного отримала золото на відкритій першості з військово-спортивного багатоборства у Латвії

Спортсменка з Рубіжного Руслана Кравченко виборола золоту медаль на відкритій першості з військово-спортивного багатоборства.
07 вересня 2022, 13:00

Вихованці санаторної школи з Сєвєродонецька навчаються в Австрії

69 вихованцям санаторної школи із Сєвєродонецька облаштували кабінети для навчання в Австрії.
06 вересня 2022, 19:00

Сєвєродонецька тенісистка перемогла в Європейському турнірі

Тенісистка з Сєвєродонецька Стелла Кобзєва виборола золоту медаль на турнірі в Німеччині.
31 серпня 2022, 18:16

Срібну медаль національної першості виборола каратистка з Рубіжного

26-28 серпня у Львові пройшов чемпіонат України з карате WKF, участь у якому прийняли понад 400 спортсменів з різних куточків країни.
29 червня 2022, 15:30

Юні спортсмени з Луганщини посіли четверте місце на чемпіонаті світу у синхронних стрибках з вишки

Спортсмени з Луганщини посіли четверте місце у світовій першості з водних видів спорту в Угорщині.
15 червня 2022, 12:30

Дзюдоїсти Луганщини здобули п’ять нагород на міжнародному турнірі в Угорщині

У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів віком до 18 років.
23 листопада 2021, 12:30

Українського тенісиста спіймали на вживанні допінгу

Тимура Мухтаруліна було тимчасово усунено від виступів на змаганнях під егідою ITF.
10 листопада 2021, 13:00