Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
25 марта 2020

Ответы на вопросы Интернет-теле-пресс-конференции с главой Луганской области Сергеем Гайдаем

Сегодня, 25 марта, в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция главы Луганской областной военно-гражданской администрации Сергея Гайдая.


  Ответы на вопросы
 • Терминатор

  Добрый день: первый случай который зарегистрирован у нас в области - это связано с появлением тестов?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Тільки сьогодні ми отримали результати. І це не пов'язано з тими тестами, які ми отримали вчора. Чому? Тому що до цього, ми обробляли аналізи в Києві. Але як я вже казав, скоро ми зможемо тестувати людей в області. Наша лабораторія запрацює у вівторок.
 • Ольга

  Здравствуйте. Очень хотим знать будут дезинфицировать дома и улицы в городах и как с этим дело происходит в области?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Дезінфекція вулиць не потрібна при короновірусі. Що стосується дезінфекції будівлі де жила людина. В нас є домовленість із СЄС, є таблетки які розводяться у воді, однієї достатньо, щоб обробити всі приміщення. А вже під'їзди - це відповідальність ЖЕКУ.
 • Svetlana

  сколько конкретно врачей и различных медработников будут задействованы в лечении и есть ли запас лекарств потому что в аптеках нет даже парацетамола?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Я не можу сказати що є у приватних аптеках. На те вони і приватні. Але все ж таки, та перша хвиля дефіциту і істерики, коли люди скупляли все, що можна було, спала на мій погляд. Втім, ми не можемо дати 100% гарантію людям, що вони не захворіють, тому що вірус новий і дуже контактний. Але ми намагаємося закрити ті місця, де збирається дуже багато людей. Я думаю в першу чергу, про життя людей. Наше завдання донести до людей, що це серйозно.
 • Любовь Петровна

  Вы говорили о том, что будете возвращать людей из Польши домой. Как это будет происходить? У меня ребёнок на учебе в Кракове и не может попасть домой в Северодонецк! Как будет происходит возвращение?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Наші люди повертаються з різних країн. Тут так само можемо говорити про відповідальність людей. Зеленський попросив в одному зі своїх звернень, щоб люди нікуди не їхали після того. Але люди легковажні і не думали, що хвороба на стільки серйозна. В нас є група в вотс-апі з усіма головами ОДА, куди скидається інформація про те хто приїжджає і як. Всі хто повертається, проходить скрінінг. Після цього якщо все добре, вони повертаються у свої області. І там знаходяться на самоізоляції під особисті забов*язання.
 • Макс

  Если людей можно заставить силой сидеть дома, то как быть военным? Наша и соседняя Донецкая области ещё и в состоянии войны, какие меры предприняты для военных?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  На сьогодні я забезпечив градусниками тепловими всіх, патрульних і військових. Це не панацея, але ми робимо все по максимуму, щоб убезпечити наших захисників.
 • Зритель

  Вы сказали что есть люди которые передали деньги на борьбу с вирусом у нас. Это политики или просто бизнесмены?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Бізнесмени. Не політики. Є декілька бізнесменів з області, які допомагають. І я перепитаю у цих помічників, чи можна їх афішувати.
 • Константин

  Упорно распространятся в социальных сетях информация о том что претендуете занять место заместителя министра экономики. Так это или нет? И мы снова останемся без губернатора?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Я дуже багато пліток чую з першого дня свого призначення. Мене і в інші області відправляли, і в офіс президента. Я вам скажу так, що моя чітка позиція - я повинен працювати на Луганщині, і показати чіткий результат. І потім, якщо буде якась пропозиція, я можливо буду її розглядати. Я працюю всього лишень п'ять місяців. Але наразі - не має ніяких пропозицій, і я тим часом - працюю на результат.
 • Лариса

  Правда ли что заболевших на оккупированной территории будут отправлять на лечение к нам?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Ні, не будуть. Ми не можемо відправити в ОРДЛО людей, які там проживають із пропискою. Наприклад нам передали заробітчанина з Польщі, він з Луганської області. Нам його передали, але він з тимчасово окупованої території. Ми відправили його на обсервацію. Але ми не можемо його пропустити, тому що кордони з обох боків закриті.
 • Анатолич

  Приветствую. Прочитали в интернете что министерство экономики не против открытия продуктовых рынков и в некоторых городах открыли их. Что скажете? Откроют ли у нас?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Знаю за цю ситуацію. Ще раз, я наголошую. Зараз я думаю про життя і здоров'я наших людей. І хто б що не говорив, ми знаємо яка ситуація на ринках була. Найчастіше там зустрічаються літні люди, які ходять там, спілкуються. І ця скупченість говорить про те, що це небезпечно. Тому що люди старші за 70 років частіше за інших хворіють, і є летальні випадки. Вірус - це війна, але ворога ми не бачимо. Цю хворобу може принести будь-хто в нашу квартиру. І наше завдання максимально убезпечити людей від цієї хвороби.
 • Виктор

  Добрый день, что это за жест доброй воли с вашей стороны в виде передачи велосипедов работника Укрпочты? У ее главы такая зарплата, что он может каждому машину подарить!
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Ми домовились із керівником Укрпошти, що буде конкурс на кращого листоношу з кожного району. В нас 12 районів. І повинні обрати кращого листоношу з району, якому я подарую велосипед. Я їх купив з власної зарплати. Це було ще декілька місяців тому. А що повинен купувати очільник Укрпошти, це моветон.
 • Сергей

  Добрый день. В Луганской области проживает больше всего переселенцев. И это не все госслужащие. Куда теперь деваться этим людям, если они остались без работы? Чем платить за жильё? Вернуться в Луганск некоторым нельзя, другие из-за закрытая границ не могут. Что делать семье переселенцев, в которой мать и отец остались без работы и средств к существованию?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Я сподіваюсь, що ситуація не буде тривалою. Ми знаємо, що уряд виділив малозабезпечиним людям грошову компенсацію. З приводу того, якщо хтось втратив роботу, ми будемо сподіватися, що два місяці - це не великий термін.
 • Марина

  Добрый день. Практически из каждого «утюга» говорят о том что цены в супермаркетах повышаться не будут и что все под контролем и те, кто это делают будут наказаны. Но в каждом магазине все подорожало от 10 до 20 гривен, акции отменены. Так кто за это будет отвечать?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Це не зовсім відповідає дійсності. Я сам все купую в магазинах. І не бачу, щоб було підвищення цін на всі товари. Це питання сьогодні ми підіймали на селекторі, і в п'ятницю ми також проводимо селектор. Маю надію, що Антимонопольний комітет також підключиться до вирішення цього питання.
 • Антонина

  Добрый день. Поясните пожалуйста что такое чрезвычайная ситуация и как мы будем жить все это время?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Для Антоніни нічого не зміниться. Ми говоримо про надзвичайну ситуацію. Луганська область вже в цьому стані по факту давно, тому що тут є цивільно-військова адміністрація. Звичайні люди його на собі не відчують.
 • Никита Сергеевич

  Добрый день. в критических и чрезвычайных ситуациях местная и областная власть должны действовать сообща. а у нас какой-то разброд. причем, местная власть под видом удаленной работы вообще самоустранилась. обьясните, кто и за что отвечает, как потом делить ответственность и заслуги?
 • Сергей Гайдай, руководитель Луганской облгосадминистрации

  Про "заслуги" ще рано говорити. Відповідальність місцевої влади поширюється там, де вони є владою. Якщо є мерія, то мерія повинна відповідати за все, що відбувається у місті. Але як би я не ставився до певного мера чи депутата, на сьогоднішній день, я всім кажу, не має у мене партійної приналежності. Я кажу - давайте всі працювати на результат. І я бажаю всім депутатам, щоб ті хто захворів, одужували, та продовжували працювати для нашої області.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: