Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"РФ несет полную ответственность за нарушение прав человека на оккупированных территориях"
Президент Украины Петр Порошенко
Общественное мнение
09 октября 2018

Ответы на Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика

10 октября в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • Reva

  Почему перед выборами в Украине в 21-м веке стоят вопросы повестки дня 17 века - язык и религия? Мы до чего докатились?
 • Владимир Ландик

  Тут питання не таке просте. Мова і релігія не головні на цей час. 26 років вони повинні були бути. Якщо ви почитаєте ЦК КП України, так тоді за українську мову більше вболівали комуністи, аніж зараз. Цей закон про мову вже давно перегорів. Без мови - не має нації. А якщо є нація, то і є віра.
 • Игнат

  Добрый день. У меня такой вопрос. Почему всем нам толкают шлак в виде «суспільного мовлення» вместо того чтобы помочь всем телеканалам приобрести нормальный телевизионный продукт и нормально развивать этот вид медиа а не зацикливаться в очередной раз на каком языке должны быть телепрограммы?
 • Владимир Ландик

  Я коли був депутатом 7 років пропрацював у Комітеті. І це саме ми писали закон про «суспільне мовлення». Це ми писали закон про ЗМІ з Андрієм Шевченко. І там все було гарно виписано. Але коли зробили це «суспільне мовлення», хтось переміг на конкурсі і далеко на українець. І я так розумію, вони поставили свою сітку мовлення, програму «Гроші» і в ній розповіли про статки Петра Олексійовича. І чим все закінчилось? Він сказав – не давайте їм жодної копійки. Але якщо воно «суспільне», то це ж ми повинній його утримувати. Тоді чому на нього впливає влада? І так воно й «тіліпається» нікому не потрібне. Взяли його зовсім відключили, бо воно може щось сказати не так на владу. Те, що туди повинні вкладати гроші, це одне. Казати і давати – це різні речі.
 • Лада

  Американцы написали уже кучу статей и сделали огромное количество заявлений на тему бедственной ситуации с предприятиями и энергетикой в Луганской области, назвав наши дороги самыми худшими во всей Украине. Снятие Гарбуза таки произошло. И что мы знаем о новом и.о. Филе? Что он не совсем удачный пиартехнолог Шахова. Это все????? И этот человек будет поднимать развалины Луганской области? Или его миссия обеспечить победу Порошенко?
 • Владимир Ландик

  Технологии избрания Шахова все знают. И если это считают действенным методом, то о чем говорить. Схема есть, ей успешно пользовались и другие кандидаты. Применить можно все. Но как человека, у которого нет дорог и работы в той области, где он живет, заставить голосовать за нужного кандидата?
 • Наталья

  Добрый день. Скажите Пригебу восстановили в должности чтобы выплатить ему 200 тысяч зарплаты? Или чтобы внести разброд иишатания в и без того полный бардак Северодонецкого горсовета?
 • Владимир Ландик

  Я думаю що навпаки. У них постійно всі міняються, чергують, так би мовити. І мабуть, Пригеба сказав, що не буде з ними сперечатися, а буде співпрацювати. Це і є чиста політика. Наша, українська.
 • олена

  Вітаю. Вже всі показали і згадали минулорічні обіцянки спікерів та міністрів щодо страхів жителів Ічні в Чернігівській області з приводу складів боєприпасів. І саме в минулому році влада запевняла що люди мають спати спокійно. і що ми бачимо? не достатньо було Сватового і інших місць? не достатньо загибелі людей кожного дня на війні?
 • Владимир Ландик

  Безвідповідальність - зверху донизу. Це був теракт стовідсотково. І вони будуть повторюватись. Показували фото - парканів немає. Люди із сусідніх сел збирали там гриби. Про що можна казати. От скажіть, кого покарали за Сватово? Знайшли якогось майора, потримали в ізоляторі тай відпустили. І знаєте, я далекий від того, що це була російська ДРГ. Це були наші, рідні але куплені громадяни за гроші Росії.
 • Віктор

  Добрий день. А чи готові Ви особисто підтримати флешмоб Зеленського і сказати "ідіть в...ку!"?
 • Владимир Ландик

  Я його підтримую. Тому подивиться на мою сторінку у Фейсбуці.
 • Валентина Сергеевна

  Здравствуйте. Скажите депутаты не сняли неприкосновенность с Дунаева из так сказать депутатской солидарности?
 • Владимир Ландик

  Ви знаєте у нас все так робиться, "курам на сміх". Я не здивуюсь, що Дунаєв дав кому-небудь грошей, щоб його таким чином пропіарили. Якщо зроблена помилка, людина має час її виправити, це прописано в документах. Тому це ще питання, де там правда.
 • Гость

  опять заговорили о возможном переделе мажоритарных округов и в связи с этим манипуляциями действующей власти на предстоящих выборах в Верховную Раду. как вы думаете, чего будет больше - положительного или отрицательного?
 • Владимир Ландик

  Для того, кому цей округ нарізають - позитивно, а для того, у кого забирають - негативно.
 • Марьян

  Добрый день. Комитет избирателей называет 28 потенциальных кандидатов в президенты и считает такую активность аномальной. а вы как думаете?
 • Владимир Ландик

  А буде ще більше. Для того, щоб зареєструвати кандидата треба 300 тисяч. доларів. І це тільки для того, щоб відтягнути десяту або соту частину відсотка. Тобто вони викидають великі гроші, щоб туди потрапити. І це не їх гроші, а наші з вами.
 • Avto

  А почему все молчат? Всех устраивает подорожание стоимости бензина до 35 гривен??? Люди вы и дальше будете терпеть эксперименты над собой?
 • Владимир Ландик

  Не всі мовчать. Водії, які робили акції в столиці, не мовчать. І вони мають вплив. І вони ж сказали, що не будуть заправлятися на тих АЗС, де різко підняли ціни на паливо. Дивним є те, що доллар пішов вниз, а паливо - догори. Думаю, що скоро нас доведуть, що всі ми дружно пересядемо на електромобілі.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: