Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
13 ноября 2018

Ответы Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика (обновляется)

14 ноября в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • Руслан

  Добрый день. Как Вы думаете удастся ли новому блоку За Життя взять много голосов на выборах в верховную раду и повлияет ли это в дальнейшем на наше будущее?
 • Владимир Ландик

  Якщо вам подобається ця влада, то ви за неї і будете голосувати. Спираючись на свій досвід роботи і в міській владі і в парламенті, я можу сказати так вам хтось або щось допомогло за 27 років, кого ви вибирали? Якщо не має покращення, а кандидати одні і ті ж самі, то навіщо ви за них голосуєте? Я для себе таке рішення прийняв, балотуватися не буду. Тому що ми вже були при владі, не хай йдуть ті, хто ніколи ні де не був. Хай ідуть молоді. Або ідіть самі і наведіть лад у своїй країні.
 • Тамара

  С каждым годом все хуже и хуже ситуация с отоплением в Северодонецке. При этом крайних в ее разрешении нет. В этом году тоже самое. Все мёрзли и болели пока температура на улице не стала минусовой только тогда начали действовать, хотя ещё летом все отчитались, что все готово. До каких пор мы будем терпеть все эти злыдни???
 • Владимир Ландик

  Самі навибирали, самі й отримали. Тому знов кажу – обирайте тих, хто там ніколи не був. Ці злидні вже були, в тому ж році, з тими ж депутатами. Десять років було так само.
 • Samanta

  Вітаю. Перемогла картоплі та капусти в ЛНР да ДНР на виборах здається нічим не краща цукру від Шахова в Сєвєродонецьку. Ви згодні чи маєте з цього приводу іншу думку?
 • Владимир Ландик

  Вони нам до лампочки, як то кажуть. Кажуть: там наші люди. А наші б люди не пішли голосувати, а вони - пішли. Гречка, лампочки - це типові виборчі схеми. І вони діють і тут, і там. Дивіться за собою в першу чергу, навіщо за ними слідкувати.
 • Данила Сергеевич

  Как вы думаете реальный или нет вариант превращения Донбасса в автономию в составе Украины? и о чем вообще идет речь - об оккупированной территории или полностью о Донецкой и Луганской областях?
 • Владимир Ландик

  Розумієте, як написано в Мінських домовленостях - є особливий статус. Але народ проти. Втім влада намагається якось пристосовуватися до цієї ситуації. Що ми можемо їм дати? Ми не можемо туди прийти і сказати, що їм робити. То ж, що ми можемо їм дати, який статус?
 • Александр

  Лисичанские шахтеры добились возвращения зарплат а адвокаты восстановили в должности прежнего директор Лисичанскугля. Теперь чтобы отстаивать свои права и свое заработанное люди должны спускаться в шахту и требовать свое?
 • Владимир Ландик

  Визріває громадянське суспільство. Одні вимагають євробляхи, інші - вугілля добувають. Але це не виробництво. Треба не гроші на зарплати вибивати. А ставити нове обладнання, модернізувати виробництво і видобувати набагато більше, ніж зараз.
 • Tonik

  Как вы думаете начнутся ли положительные изменения в области в связи со снятием Гарбуза или это наша карма быть самыми последними по всем показателям среди всех областей независимо от того кого назначают губернатором?
 • Владимир Ландик

  А хто його зняв? Він же працює. Він написав заяву, а президент ще нікого на його місце не призначив. Знаєте, мені здається що роль Гарбуза була такою, як у медиків - не зашкодь. Так і в нього. Не думаю, що щось суттєво зміниться, якщо хтось прийде інший.
 • Viktor

  у меня такой вопрос. пишут на сайтах что те у кого ID паспорта не смогут проголосовать на выборах президента, заявила ЦИК. получается что мы сначала что-то внедряем и рассказываем какие мы молодцы и с каждой новой реформой приближаемся к Европе, а на деле оказывается что думать надо прежде чем что-то внедрять?
 • Владимир Ландик

  Я також так подумав. Я думав, що мені дадуть картку, і мені буде з нею простіше їздити по всім блокпостам. Забрали книжку-паспорт, дали картку. Коли я питав, як вони взнають, де я прописаний, вони сказали: тут все прописано на цій картці, навіть відбитки пальців. Але не має обладнання, щоб цю інформацію можна було зчитати. Втім, думаю, що до виборів, якщо захочуть, щось придумають.
 • Igor

  Вітаю. Що це за дивний збіг обставин: чим більше проблем в регіонах. чим більше невдоволених тарифами, опаленням та іншими проблемами, тим частіше відбуваються різноманітні засідання за участю Гройсмана де розповідають про те як чудово розвиваються регіони і успішно проходить процес децентралізації?
 • Владимир Ландик

  Це і є головні завдання нашої влади - піар, крадіжки. Зараз ще одне завдання - залякування. Ви бачили телевізор? Його дивитися не можна. Там одні страхіття. З самого початку українських новин, нам розповідають про різні смертельні випадки, які сталися в інших країнах. Знаєте, залякана і голодна людина - як той заєць. Ви дайте йому морквину і він все зробить, і проголосує за кого треба. На це і розраховує наша влада.
  Поступившие вопросы
 • 13 ноября 2018, 12:08avtor
  Добрий день. Луценко як працював так і намагається нашвидкоруч звільнистись, коли вітер дує не в його бік і коли йому задають питання з приводу до сих пір ще не розкритих вбивств відомих людей та активістів. Тож входить лише один висновок - статки прокурорів разом з головним керманичем збільшуться не по днях а по годинах а людей, які намагаються змінити країну вбивають і прокурорська система не робить нічого щоб покарати винних. Як це можна змінити?
 • 13 ноября 2018, 12:10Ярослав
  Здравствуйте. Почему власть в городе новая а в противостоянии между пассажирами и перевозчиками за услуги и стоимость перевозок побеждают скотовозки Буткова?
 • 13 ноября 2018, 12:42Веталь
  вы на чьей стороне - евробляхеров или тех кто их не поддерживает и почему?
 • 13 ноября 2018, 16:10Олег Иванович
  Добрый день. как вы думаете есть ли у Северодонецка перспектива остаться без троллейбусов?
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: