Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
20 ноября 2018

Ответы на Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика

21 ноября в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • Тарас

  Добрый день. Бойко и Левочкина выгнали из оппоблока и что дальше? Будет ли какая трансформация или у партии регионов уже есть будущее в виде Нашего края?
 • Владимир Ландик

  Ми бачили, що Бойко сам собі, а дніпропетровський Вілкул сам собі. Один на одному каналі, інший на другом. І всі розповідають, як вони будуть робити країну кращою. Але президентів не п'ять, а один. Тому потрібно визначитися з єдиним кандидатом. Я скажу, що всі давно відчували, що буде об'єднання з блоком "За життя". І це об'єднання може вивести їх в другий тур. Втім як там буде далі поки що невідомо. Думаю, що рано чи пізно, їх всіх зберуть у Кремлі, проведуть бесіду і поїдуть вони всі на Україну, продовжувати захищати тут інтереси Путіна.
 • Lara

  Добрый день. Согласны ли вы с тем что работа северодонецких депутатов абсолютно непродуктивная но и самороспуск наверное не выход. Как спасти город?
 • Владимир Ландик

  Знаєте, на перший погляд все це негарно. Одну ковдру в різні сторони тягнуть. От об'єдналися Шахов і Бутков - тихо і ніхто нічого не робить. А як тільки їх команди розійшлися - ми одразу почали дізнаватися про реальні факти їх незаконних вчинків. І я думаю, що це для нас і для ЗМІ - добре.
 • Тополя

  Чому за сторони роки ми жодного разу не почули ні від одного з силових підрозділів - прокуратури, СБУ та поліції - розкриття гучних справ у нашому регіоні? Чи ніхто не знає про зв»язки та працю податківців і тут, і там? Чи нікому не відомі зв»язків старбальских митників із колаборантами-родичами, які працюють в лнр? Цих прикладів можна перераховувати багатенно! Але ж все, про шо нам кажуть - це скільки років отримали організатори референдумів в тих чи інших містах! Оце і все, на шо спроможні наші законники? І за це їм мають ще на 30 відсотків підняти зарплатню і за рахунок держави знімати житло?
 • Владимир Ландик

  Хто закликав не пускати Україну і робити повстання? Це був Пристюк. Він казав, що "дасть по зубам владі". Де він зараз? Ходе по Київу. А згадайте ще - був один депутат, що зараз відкриває по Луганщині бювети, а тоді казав, що проти майданівців потрібно боротися. І знаєте, мені здається, що та влада, яка прийшла, прийшла на крові, аби захистити статки тих, хто намагався нас знищити. А місцеві наші "законники" нічого зробити проти влади не можуть. лише підтримувати діючий порядок.
 • Олег Иванович

  Добрый день. как вы думаете есть ли у Северодонецка перспектива остаться без троллейбусов?
 • Владимир Ландик

  Перспектива завжди є. Можуть і продати. У нас завжди хочуть зробити добро, але його не можна зробити за рахунок Бога, його можна зробити тільки за допомогою когось конкретного. Фактично, за наш з вами рахунок. Ми розуміємо, що тролейбуси це збитковий вид транспорту і їм потрібно шукати заміну.
 • Веталь

  вы на чьей стороне - евробляхеров или тех кто их не поддерживает и почему?
 • Владимир Ландик

  Я за євро-оптимістів. Я на боці здорового глузду. Як можна йти в Європу з вибачте, собачими законами? Що там понаписували наші законодавці? В Європі розмитнення коштує 700 євро, а в нас - 7000 тисяч. Це адекватно взагалі? Потрібно робити європейські, нормальні закони і все.
 • Ярослав

  Здравствуйте. Почему власть в городе новая а в противостоянии между пассажирами и перевозчиками за услуги и стоимость перевозок побеждают скотовозки Буткова?
 • Владимир Ландик

  Тому що ви за нього проголосували. Ви не проголосували за порядних людей. Ви проголосували за Буткова.
 • avtor

  Добрий день. Луценко як працював так і намагається нашвидкоруч звільнистись, коли вітер дує не в його бік і коли йому задають питання з приводу до сих пір ще не розкритих вбивств відомих людей та активістів. Тож входить лише один висновок - статки прокурорів разом з головним керманичем збільшуться не по днях а по годинах а людей, які намагаються змінити країну вбивають і прокурорська система не робить нічого щоб покарати винних. Як це можна змінити?
 • Владимир Ландик

  Ви знаєте ми очікували того, що нам обіцяли - що винних посадять. Але до честі цієї прокуратури треба сказати, вона хоч щось робить. Зокрема і те, що сидить за гратами Олександр Євремов. І те, що бігає від слідства Валерій Голенко. От згадайте, що робив Шокін? Всіх повідпускали і забули. Луценко хоч щось робить. Ходить до Верховної Ради. Звітує про свою роботу.
 • Елена

  Настя Приходько это замена Савченко? И что слышно о самой ситуации вокруг неё, а то все громко начиналось и сейчас все затихло?
 • Владимир Ландик

  Голосно - це журналісти зробили. Ну захотіла піти дівчина в партію, і що тут страшного? А якби вона пішла до БПП. Щоб тоді? Вона зробила свій вибір.
 • Антонина

  Здравствуйте. Я возмущена! Как можно на Новый год куда-то выбраться из нашего региона если уже сейчас в продаже вообще не билетов на поезда?
 • Владимир Ландик

  Знаєте, я сам на минулому тижні намагався купити квитки, і не зміг. Іде ремонт на залізниці, тому графік змінився і квитків не було. Зараз думаю, що ситуація виправилася і квитки купити вже можна спокійно.
 • Mamont

  Добрый день. Не понимаем зачем повышать тарифы, чтобы потом платить субсидию? Для чего вся эта безумная политика?
 • Владимир Ландик

  Божевільна політика це для нас з вами, а для них - корупційна складова, яка не має прикладів в усьому світі, яка приносить їм мільярдний зиск. Є дві корупційні системи - субсидії і пенсії. І вони на цьому заробляють.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: