Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
29 января 2019

Ответы на Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика

30 января в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • Татьяна Николаевна

  Добрый день. как долго северодонецкая власть будет менять и делить кабинеты! на улице убиться можно город в ледниковом периоде застыл а шайка-лейка Пригебы Яроша и Буткова опять рвется к власти! сколько можно издеваться над нами? как вы относитесь к тому, чтобы ввести в городе военно-гражданскую администрацию?
 • Владимир Ландик

  Я ставлюсь до цього позитивно. Тому що тут війна, і ворогів тут повно. Тут постійно виявляють агентів Кремля, постійно знаходять схрони боєприпасів. Це ж спеціально для чогось робиться. Тому я здивований чому в деяких наших містах не введено до сих пір ВЦА.
 • Олег

  судили Януковича заочно и наказание он тоже будет отбывать заочно? и светит ли Ефремову пожизненный срок?
 • Владимир Ландик

  З Януковичем все заочно. Він і вчився заочно і професора заочно в США отримав. Воно як пішло заочно так і є. Не думаю, що він буде реальні строки висиджувати. Це чергова піар-акція від влади, яка його навіть не затримала. Заочно можна будь кого засудити. Це смішно. По Єфремову скажу ще раз, як казав раніше, його місце за решіткою. Якщо він звідти вийде - його життю буде загроза від тих двох мільйонів, які сьогодні у власній країні стали переселенцями. Я не бажаю йому такого, але впевнений, що за решіткою він живе спокійно.
 • Ольга, луганчанка

  Здравствуйте. я о наболевшем. мы насчитали уже больше 30 кандидатов в президенты но пока еще ни от одного не услышали хоть-что нибудь о переселенцах. или это будет из серии - возвращайтесь домой и сами себе устраивайте свою жизнь?
 • Владимир Ландик

  Перше, що приходить на думку це те, що ми відокремлені від процесу. Але, зараз спрощена процедура реєстрації, ви всі є в списках виборців, тож ідіть, реєструйтесь і голосуйте так, як говорить вам серце і розум. А стосовно кандидатів - ми для них як кістка в горлі, бо на переселенців потрібно виділяти гроші.
 • Vitas

  сейчас начали писать в социальных сетях что главарь ЛНР пропал типа поехал на операцию и что ему готовят замену из бывших регионалов для возвращения в Украину. как вы думаете возможен такой вариант или нет?
 • Владимир Ландик

  Я дивуюсь тим людям, які слідкують за долею цих "ватажків". Чесно. І не знаю, як прокоментувати це питання.
 • Лисичанск

  до каких пор эти гады и сволочи из опоблока в нашем горсовете в Лисичанске будут из-за долгов по свету и воде держать в заложниках и издеваться над всем нашим городом! неужели все правительсвенные делегации ездят только чтобы отметиться на блокпостах и засветиться в телевизоре что они там были и им вообще нет дела до самой жизни в городах?
 • Владимир Ландик

  Не тільки за тим, щоб засвітитися, а щоб отримати посвідчення учасника бойових дій. Лисичанськ немаленьке місто, там багато живе людей. І це питання в першу чергу до людей, які там живуть, всіх знають і голосують за таку владу.
 • Зритель

  на что надеются во власти когда тариф в Северодонецке за тепло составил 70 гривен за квадратный метр против 19 в Киеве - что жители северодонецка самоубийцы и к власти снова приведут нынешних руководителей которые содрали с них последнюю шкуру?
 • Владимир Ландик

  Ви знаєте, я не скажу по Києву, старі ще "платіжки" надходять. І чесно кажучи, не думаю, що в Києві буде значно менше ніж в Сєвєродонецьку. В Сєвєродонецьку є власна ТЄЦ, яка повинна сама виробляти енергію. І чому такі тарифи - мене дивує.
 • Rex

  Здравствуйте. Почему так слабо у нас работают пресслужбы или кто за это отвечает? У нас серьезная ситуация с корью в Кременной. Дети и оттуда и туда ездят на соревнования. Почему все молчат? Как обстоят дела? Какие меры принимаются? Переживаем как родители школьников футболистов!
 • Владимир Ландик

  Проблема з висвітлюванням діяльності влади у нас була завжди. Вона не нова. Я думаю що вони гадають так, якщо ні про що не казати, то проблеми начебто і нема.
 • Глядач

  Вітаю. А шо ми чотири роки не чуємо про роботу обласної прокуратури? Про те що статки прокурора під час АТО збільшились в декілька разів про це згаємо, а про те щоб розкрити хоч одну корупційну схему чи справу - то ні слова! Чи в нас оці персонажі з білими комірцями тільки і роблять те що з»ясовують відносини з патрульною поліцією і їздять нетверезими за кермом? А де ж гучні справи? Чи можуть тільки як і податківці пресувати підприємців?
 • Владимир Ландик

  Якщо прокуратура ніде не світиться, то знаєте - це непогано. Це ж не екстрена служба. Вона спостерігає і контролює і робити це потрібно тихенько.
 • Rover

  Как вы относитесь к тому что бывшие силовики идут в президенты? И чем они зарабатывали все это время если для них плёвое дело заплатить пару кандидатских миллионов?
 • Владимир Ландик

  Силовиків треба розділяти. Там що є командири рот чи батальйонів? Їх там не має. Всі військові підпорядковані президенту. Далі йде поліція. Який полковник чи лейтенант іде? Ніхто. Далі йде СБУ. І тут так, тут пенсіонери ідуть. В них як були хороші зарплати, так і хороші пенсії. Тому скоріше за все гроші є.
 • София Михайловна

  Что за новые старые лица в исполкоме Северодонецка и что за кадровые сокращения если эти кадры сокращают а в областную администрацию назначают да не кем попало а под них создаются специальные отделы и департаменты с соответствующей зарплатой? Или Шахов тех кто раздал Северодонецкий бюджет киевским подрядчикам не забывает? А теперь можно дерибанить под видом открытых тендеров и областной бюджет?
 • Владимир Ландик

  Я мав розмову і з мером, і з іншими людьми також. І з'ясував, що є така Фесенко, і при ній чомусь всі тендера вигравала компанія Шахова. Потім ситуація змінилася. Але як на справді там було, я не знаю. Люди кажуть, а правда вона десь посередині.
 • Любопытный

  Не в качестве пиара Медведчука а из любопытства хотел спросить - кстати Он единственный кто хоть что-то предлагает по Донбассу например автономию в составе Украины - так вот как вы думаете насколько это реально осуществимый вариант на будущих парламентских?
 • Владимир Ландик

  Ви скажіть, він це на вибори пропонує? Ні. Це пропозиція Путіна, і вона була ще з десяток років. Це постійна пропозиція Росії, щоб зробити там свій анклав, і поставити там своїх людей. Федералізація країни - це блакитна мрія Росії. Медведчук каже те, що каже Путін.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: