Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
11 февраля 2019

Ответы на Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика

12 февраля в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • smereka

  Вітаю. в мене таке питання - чому тільки зараз напередодні виборів внесли зміни в коституцію у вигляді курсу в ЄС і НАТО? раніше діюча влада не переймалась цим?
 • Владимир Ландик

  Якщо так розмірковувати, то і це внесення - бутафорне. Давайте згадаємо - "наступне покоління радянського народу буде жити про комунізмі". Було таке? Було. А як у пісні співали: " обіцяють космонавти та мрійники, що на Марсі будуть яблуні цвісти. а жити і вірити це чудово, перед нами небувалі шляхи". Так от космонавти - це сьогодні команда Льоні "Космоса", а мрійники - це мабуть ми з вами. І от ця молода команда вся в парламенті. Всі вони там до одного. І от вони нам продовжують обіцяти. Нам намагаються обіцяти, а при чому тут Конституція до обіцянок? Це основний закон України і нічого спільного з пустими обіцянками він не має
 • Максим

  сколько еще должно умереть людей на пунктах пропуска чтобы все правовые организации самых высоких уровней вместе с руководителями области решили вопрос открытия дополнительных КППВ в Луганской области?
 • Владимир Ландик

  Якби це залежало від Філя, чи від Туки, чи від Гарбуза, я думаю, що вони б відкрили й більше КПВВ. Всі питання до тієї сторони. Тільки Золоте намагалися шість раз відкрити, але та сторона, окупанти, не дали згоди.
 • Зритель

  Здравствуйте. Мне до сих пор непонятно почему отопление в Киеве стоит в три раза дешевле чем в Северодонецке и почему в связи с этим молчат комисии по контролю за ценами и услугами, антимонопольный комитет и все остальные? для чего максимально задирают тарифы в нашем городе и вместе с тем тратят такие дурные деньги на выделение субсидий и теперь уже их монетизацию?
 • Владимир Ландик

  Це стара схема пограбування нас з вами. Народ, за задумом наших можновладців, повинен бути голодним, щоб його було легко підкупити. Щоб не було малого бізнесу, а був тільки олігархічний. І одна з таких схем пограбування нашого народу - це субсидії. Гроші за комунальні послуги ідуть не в державний бюджет, вони йдуть монополістам.
 • Ростислав

  скажите знаете ли вы еще хоть один такой город в котором качество коммунальных услуг ухудшается настолько, насколько повышается зарплата директоров коммунальных предприятий? почему никто не может повлиять на свору очередных бандитов и мародеров которые пришли к власти в Северодонецке и продолжают топить город в мусоре и окончательно разбивать и без того убитые дороги?
 • Владимир Ландик

  Скоро все вичистять. Луганська облспоживспілка продала їм машину)) Але з іншої сторони - ви кажете про владу, але ви ж її і обираєте! Все у ваших руках. Нащо ви обираєте таких можновладців, коли знаєте, що вони нічого робити не будуть.
 • Доброжелатель

  Мое почтение, Владимир Иванович. нельзя ли сделать так чтобы Пригеба скрылся из виду с наших улиц не появлялся больше ни в интернете ни в телевизоре при упоминании о нашем городе, а отравлял жизнь своим присутствием комунибудь другому например в Киеве?
 • Владимир Ландик

  В Києві він не потрібний. Хай їде в Луганськ, в свій готель, який свого часу вони віджали, там в нього офіс. Він й досі там є директором. І це всі знають. А чому ви голосували за Григорія Пригебу, це питання до вас, тому що ми вам розповідали про цю персону.
 • Наталья

  Добрый день. это же понятно что ни одна партия и кандидат не обходятся на выборах без агитаторов но почему до сих пор это расценивается как подкуп избирателей и и те кто у власти сами же нарушают созданные самими запреты?почему нельзя это привести в порядок и оставить в покое людей которые получают свои честно заработанные деньги?
 • Владимир Ландик

  Ви знаєте. коли я був депутатом, ми постійно підіймали ці питання. Я пройшов виборчу кампанію у місцеву раду, у Верховну Раду. Ми розуміли, що законодавство недолуге. Ти не знаєш, що можна, а що ні. А тим часом у владі розуміли, що така недолугість законодавства, дуже гарна. тобто, коли друзям - все, а ворогам - нічого. Це на руку діючій владі.
 • Ольга

  Здравствуйте. я думаю, что со мной согласятся все бухгалтера, которые занимаются своей работой не первый год. почему каждая новая власть привносит свои изменения в налоговый кодекс и эти изменения настолько дурацкие и глупые что становится практически невозможно работать?
 • Владимир Ландик

  Це на ваш погляд вони безглузді. Вони дуже доречні для тих, хто ці закони приймає. Якщо ви народились - ви вже повинні. Як в податковій. Вся державна машина запрограмована на те, щоб не було малого та середнього бізнесу, а щоб був один олігархат та жебракуючий народ.
 • Umaturman

  Добрый день. Хорошо если зарегистрируется на выборы хоть треть сознательных переселенцев, я не имею в виду ментов и госслужащих которые уже сейчас активно топят за действующую власть. А как с остальными? Соцслужбы передадут просто данные тех кто числится в рядах переселенцев избирательным комиссиям и их зачтут как мертвые души которые проголосовали за нужного кандидата?
 • Владимир Ландик

  Такий варіант можливий. Тому треба йти на вибори. Навіщо сотня людей подали заявки на вибори? Зараз зареєстрували 44. Кого ви з них знаєте? Перших 5-10? А останні хто? Останні - це ті, кому дали гроші, яким поставили своїх людей в комісіях, і там будуть відбуватися махінації всіх рівнів. Ідіть самі і становіться цими членами комісій від кандидатів, дивіться як все відбувається і будете все знати, а не з телевізорів дивитись і спокійно спостерігати за тим, що відбувається.
 • Gora

  Когда уже это пережили, накупили килограммы гречки и соли и успокоились - что вы скажете по поводу введения военного положения, в чем была необходимость его введения после 4 лет войны? Или те кто показывал низкие рейтинги президента в этих областях все-таки оказались правы?
 • Владимир Ландик

  Праві, але відповідь на це питання дали Європа та Америка, коли президент заявив про те, що вводить воєнний стан. Нам сказали - що ви, дорогі, хочете відкласти вибори. Це їх аналітики так вирішили, що ціль воєнного стану була - відстрочка виборів. Але що ми зараз дізналися? Що результати перевірки цього стану зашифровані, закриті і не для вух простого люду. Видно там таке, що й людям не можна говорити, мабуть там все погано.
 • Николай

  мы конечно очень рады что к Луганской области повернулись лицом а не обычным местом в виде нового скорого поезда в Киев но еще один вопрос - почему в Луганске билеты на него можно купить а у нас с трудом?
 • Владимир Ландик

  Чесно кажучи, в Луганську не був з квітня 2014 року, тому не знаю, що там і де можна купити. А те що вони в нас дуже повільно їздять і ціни на квитки дуже високі - це факт. Ніде в Європі таких швидкостей як у нас - не має. Вже б давно замість 12 годин було б потрібно їхати 7 годин. І це є також схема по розкраданню грошей.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: