Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
05 марта 2019

Ответы на Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика

6 марта в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • Natali

  Скажите у жителей Донбасса настолько голодный вид или это самый дешевый пиар в виде организации обедов в столовых или раздачи продуктовых наборов у наших кандидатов?
 • Владимир Ландик

  Ми не такі бідні, і не такі голодні. Але є таке "правило" у деяких - отримати "на дурику". Це коли люди стояли в кілометрових чергах, щоб отримати пакети і парасольки від певної політичної сили. Але знаєте, коли йдуть на тарілку супу - це просто сором. Цей же кандидат вас принижує. Я от розумію, якби вам тисячу гривень принесли, це хоч щось. Але суп чи цукор? Беріть як сувенір, але ж знайте, поки ви будете голосувати за тих, хто роздає харчі, в нас знову з'явитися "Кашпіровський". Вони ж вам не поставили по життєве харчування у їдальні. Такого немає. Це цинічно, але з тої сторони хто бере - це приниження власної гідності.
 • Ковель

  Вітаю. Якщо кажуть шо журналістське розслідування щодо корупції в оборонці недосконале, а взагалі чому воно має бути досконалим бо займатися цим має поліція та прокуратура - то чому ж так швидко президент позбавляється та звільняє причетних?
 • Владимир Ландик

  Знаєте, це "комічні" кроки президента. А на справі - треба арештувати усіх. Що ви думаєте з того, коли посол США заявив, щоб уходив Холодницький? Це й означає, що з 2015го року лежать всі необхідні папери за незаконне збагачення. Їх передали журналістам, щоб їх оприлюднили. От їх і оприлюднили. І де реальні кроки влади? Їх немає
 • Ольга Владимировна

  Здравствуйте. Меня все время возмущает выход депутатов из фракций партий и блоков. То есть когда ты шёл на выборы изначально тебя все устраивало? А четыре года спустя ты передумал? Почему выход в не сразу депутатский мандат на стол? Шёл от конкретной партии теперь и отвечай за свои действия или бездействие! Вы согласны?
 • Владимир Ландик

  Я з вами погоджуюсь. Була розписана програма, були розписані дії. Коаліція, яка сформована на майдані. Зняття недоторканності. Незалежні судді та прокурори. Людей звали під цю ідеологію. Я розумію про кого йшла мова. Це Найєм, Лещенко та інщі. Але коли вони побачили, що ідеї, які вони відстоювали на Майдані, що прокурорами і суддями назначають "кумів", що всі їх потуги були марними, вони пішли. Я погоджуюся з вами, шановний дописувач, але скажу так, політична сила, яка не дотримується ідей та ідеології, яку пропагувала - повинна піти, повним складом.
 • Konopelkin

  Если президентские выборы это поиск и слив компроматов, прослушек и огромное количество организаций которые за всеми следят то что тогда будет на парламентских?
 • Владимир Ландик

  Буде теж саме. Якщо залишаться ті ж самі, хто зараз при владі, то буде все теж саме.
 • Петрович

  Добрый день. Меня интересует каким образом вычисляют самые глубокие ямы и насыпают туда то что называют холодным асфальтом? И ямы эти успеют засыпать к приезду президента или это уже неважно?
 • Владимир Ландик

  Я вам буду гарантувати, що президент сюди не приїде на машині. Бо їхати - не можливо. Я - приїжджаю. Філь їхав. Як по маслу їдеш Донеччиною. А проїхав Кремінну - не має доріг, є ями.
 • Лариса

  Агитационный ролик Мураева так и продолжает транслироваться на экране областной администрации, несмотря на скандал! Так у нас или «слава Украине» или пророссийским кандидатам?
 • Владимир Ландик

  Идет избирательная кампания. Он заключил договор, и его ролики показывают. Это вопрос морали.
 • Roman

  Каждый новый губернатор все заманчивее рассказывает о перспективах области а ситуация становится все хуже и хуже. Филь не исключение. Они передают друг другу программы с неисполненными мечтами или бюджет нашей области настолько бесконечен что его дерибана хватает на одну губернаторскую каденцию?
 • Владимир Ландик

  Я за це сто раз казав. Але Філь без згоди діяти не буде. Хай вже ці вибори пройдуть. Це питання, в першу чергу, до нас самих.
 • Шпак

  Добрый день. Я теперь понимаю почему Северодонецк это сплошной мусорниу с убитыми дорогами. Достаточно зайти в мэрию и картина маслом. У крепких хозяйственников задрипанное здание с ободранными стенами внутри. Так что мы хотим? Вы согласны? Или турникет надо поставить чтобы ходили меньше и видели меньше?
 • Владимир Ландик

  А я і не знаю. Може там і є турнікет. Ми ж не голосували за них, не обирали їх. Як був мером Казаков, я міг до нього заїхати випити чаю. І я не бачив тоді, що б там був якийсь мотлох, чи щоб стіни падали. Як там зараз - не знаю.
 • Виталий Сергеевич

  а разве нельзя считать предстоящее повышение пенсий глобальным подкупом в масштабе всей страны? или другого времени для поднятия пенсий просто не нашлось?
 • Владимир Ландик

  Це не те, що очі ріже. Це видно. Але вони цинічно сміються. Вони зроблять для нас експеримент у квітні. Кажуть,що щось дадуть. І ясна справа, що якщо виграє політсила, чи програє, вона більше нічого не дасть. Бо це гроші - не її власні. Це гроші бюджетні, залишкові.
 • Зритель

  я из любопытства: масленница и стриптиз на 8 марта это уже можно считать культурной революцей в рамках отдельно взятого Северодонецка или нет?
 • Владимир Ландик

  Прекрасно. А що вам ще не так? Я ж думаю що стриптиз буде чоловічий. І думаю, що до нього готуються. Це в закритому, приватному приміщенні, у розважальному закладі. А Масляна - це язичницьке свято. На яке всі наїдяться млинців, а потім почнеться піст. Я думаю, що це для забавки робиться більше.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: