Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
26 марта 2019

Ответы на Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика

27 марта в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • Наталья

  Добрый день. Возмущению моему и всех моих знакомых уже нет предела! До каких пор этот хам и самозванец Пригеба будет делать погоду в нашем родном Северодонецке! Полиция наконец-то наводит порядок со стихийной торговлей а этот негодяй пытается протолкнуть и взять это под свой личный контроль на исполкоме! Местная власть в доле с ним если позволяет весь это бардак в городе?
 • Владимир Ландик

  Біля кожного ринку існує стихійна торгівля. Але вона заважає мешканцям. Можна в цій ситуації зрозуміти і місцеву владу. Коли будуть місцеві вибори, активна частина населення - це торгівці. Вони ходять на вибори. І якщо їм щось дозволити, вони будуть допомагати, в тому числі і агітувати за потрібних кандидатів. По факту, це їх електорат. Є й інша сторона, є ті у кого цей "ринок" під вікнами - і вони підуть голосувати проти. Люди які знаходяться за ринком - не платять у місто податків. Тому всіх запрошую на місця офіційної торгівлі, де є і прибиральники, де є і лабораторії, і є чеки за сплату зборів.
 • Геннадий

  Заместитель губернатора Клименко как бы и не скандальная и не одиозная фигура но в последнее время вокруг него одни скандалы. Как вы думаете все эти расследования и обвинения его в коррупции правдивы или он кому-то настругает на хвост? Как это понять?
 • Владимир Ландик

  Чесно кажучи, я не знаю правди. Але скажу так, ця тема завжди була скандальною. І в Луганську ще до часів війни, і по Україні. Втім у мене інше питання до перевізників. Немає дороги до Щастя, не має між Щастям і Станицею, не має дороги з Кремінної, чого ж ви не перекриваєте дороги, а продовжуєте битися за свої маршрути? От тут ви повинні стати і показати владі, що потрібно робити, а потім вже боротися за свої маршрути.
 • Gorobec

  Вітаю. Хотів запитати навіщо в черговий раз відкривати те що працювати не буде? Я про КПВВ у Золотому. Це виключно перед виборами або як це зрозуміти?
 • Владимир Ландик

  Золоте працювало при Москалі. Там міняли полонених. Потім прийшов Тука і почав думати, як там зробити ринки, аптеки і т.п. Але з тієї сторони бажання не було. І постійно ставила палки в колеса. Тому що їм це не вигідно. З іншого боку, в ОРЛО повно важкої техніки - танки та Гради. І це також одна з причин, чому ЛНР проти відкриття Золотого.
 • Анатолич

  Здравствуйте. Хотим поинтересоваться а куда делся Шахов? После того как не поделили очередные кресла с Бутковым и его прихлебателями исчез. Готовится к новым парламентским выборам?
 • Владимир Ландик

  Якби він готувався до виборів - він би ходив по округу. Поки що цього не видно. Це потрібно запитати у нього самого. Крім того, він не є кандидат в президенти і більше того, не зрозуміло, куди примкнула його партія "Наш край".
 • Karasik

  Вы тоже считаете что зарплата в 2 тысячи долларов в областной администрации это нормально? Или у остальных запросы маленькие?
 • Владимир Ландик

  Раніше також в це не вірив. Думав, що звичайні зарплати там. А потім, коли з*ясував, що там 42 тисячі в місця отримують, я був шокований. Не знаю, всі так платять, чи вибірково, але цифри справді великі.
 • Татьяна

  Добрый день. Как Вы думаете много ли людей вообще не пойдёт на выборы или наоборот люди стали осознавать это и все-таки пойдут голосовать?
 • Владимир Ландик

  З однієї сторони - треба йти, треба йти і змінювати владу. Бо якщо це не зробити зараз, дійде до Коліївщини. І щоб цього не було - треба йти на вибори.
 • Лариса

  Добрый день. Чем ближе выборы тем громче кандидаты обещают окончание войны и много денег всем пострадавшим и переселенцам! Как же можно давить на больное и обещать не осуществимое?
 • Владимир Ландик

  Коли воно пройшло, коли ви "повелись". То нащо змінювати схему? Пообіцяв Ато провезти за тиждень повірили, пообіцяв Крим, повірили. Не слухайте обіцянок. Все це не для вас, це все проти вас.
 • Сокіл

  Доброго дня. Президент у Тернополі сказав що є підписаний план звільнення Донбасу. Так що заважає?
 • Владимир Ландик

  Президент сказав де? У Тернополі. Он Донбас, а ооон де Тернопіль. Напишіть план ви, напишіть ще хтось. але це буде просто план. Покажіть нам дії. Що ви зробили за п'ять років?
 • Вікторія

  Вітаю. Зараз тривають шкільні канікули і дорослі закидали всі соціальні мережі постами про те шо діти вештаються по всьому місту і катаються на скейтах по дорогах стрибаючи під машини; то хіба діти в цьому винні якщо доросла місцева влада не може влаштувати ні один нормальний майданчик для скейтерів та велосипедистів та навіть зробити хоча б один красивий стадіон бо футболісти наприклад коли їздять на змагання в інші міста фотографують ті стадіони та дивуються що там росте трава! Хіба це нормально? Наші діти як дикуни які потрапляють до інших міст і бачать цивілізацію !
 • Владимир Ландик

  Прикро що в тій області, яка сама продукувала все, і все тут починалося, з початком війни все пішло на спад. Ми стали жити гірше. І дороги гірші стали, і культура на спад пішла. Як влада каже, сюди виділяються великі кошти. Виділяються і на дитячі майданчики. Втім сьогодні ми бачимо, що велосипедистам ніде їхати, бо дороги розбиті. Ніде їздити і дітям на скейтбордах. Чому така ситуація - незрозуміло.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: