Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
11 июня 2019

Ответы на Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика

12 июня в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • Зритель

  О какой честности и желании навести порядок в стране идёт речь, если места в партийных списках проданы за несколько миллионов?
 • Владимир Ландик

  Я не думаю, що там у списку Зеленського продають місця. Хоча, говорили, що були виключені люди. Будуть думаю, і помилки, все буде, тому що, хто не працює, той і не робить помилок. А от як у інших - видно не озброєним оком. От Ляшко набрав з "Народного фронту" людей, а сам він піде як мажоритарщик, бо розуміє, що по іншому в політику не повернеться. Якщо брати "За життя", то там всі свої, вони як були - олігархічний блок, так і залишилися ним.
 • Руслан

  Добрый день. Чьи фамилии в партийных списках вызывают у вас больше всего вопросов?
 • Владимир Ландик

  Вірити Порошенко ми не стали одразу. Тому і зараз не віримо. Не бачу сенсу балакати за списки. Щодо наприклад, Вакарчука, я вважаю, що йти в політику - це його справа. Він був в політиці. Тому подивимось.
 • Георгий

  Реванш регионалов в Луганской области опять состоится благодаря местным пенсионерам? И глядя на результат первого тура президентских выборов как этому противостоять?
 • Владимир Ландик

  Як? Внуки - заберіть у баби з дідом паспорти. А після виборів - поверніть. Вважаю, що онукам та дітям, потрібно розповідати старшим про те, що нам сьогодні не потрібно радянське минуле. Всім нам потрібно нове, нам потрібні ті люди в політиці, яких ніколи там не було.
 • Анна, луганчанка

  Добрый день. Что вам известно о будущем губернаторе луганской области? Кто этот человек?
 • Владимир Ландик

  Як ми бачимо із вами вчора був підписаний указ про звільнення 15 голів ОДА - нашої області там немає. Наш в.о. голови області працює зовсім небагато, тому судити про його роботу дуже складно.Тому поки що його і не має в ніяких списках.
 • Ярослав

  Вітаю: в мене таке запитання. Вакарчук вже був народним депутатом короткий строк здав свій мандат разом із заявою про те що політика це не його справа. Тепер знову лізе до парламенту. То що сталось? Співати вже не цікаво і вже треба знову в політику?
 • Владимир Ландик

  Так може заспівають? Ще ж не співали. Це ж якщо оберуть, а це ще дуже велике питання. Свого часу Вакарчук був в партії у Ющенко, з політикою йому прийшлось розійтися із-за концертної діяльності. Як буде зараз - подивимось.
 • Тетяна

  Добрий день. Скажіть де ж ті самі нові обличчя в політиці якщо в нових партіях ті самі набридлі морди? І навіть у списках партії Зеленского є ті самі люди із поганим минулим аферистів???
 • Владимир Ландик

  Не знаю, кого мають на увазі. Але якщо людина каже, значить десь вони є. Якби вона навела приклад, нам би було про кого говорити.
 • Герман

  Здравствуйте. Вы тоже считаете что полицейскому начальнику чьи подчинённые убили мальчика - место в зоне ООС? Или здесь удобно всех прятать - и прокуроров от преследования активистов и ментовским начальникам досрочно генеральские звания раздавать? И сбушникам самое место крышевать вывоз леса и ввоз контрабанды?
 • Владимир Ландик

  Він сам написав заяву, щоб його відправили в ООС. Тут у чому суперечка, в тому, що його назначили керівником над всією поліцією в ООС, і це людей обурює.
 • Pavel

  Добрый день. Все говорят что результат выборов это объединение партии Зеленского и Бойко и автономия Донбасса. Что скажете по этому поводу?
 • Владимир Ландик

  Це повна брехня. Бо сам Зеленський сказав, що ні з Опоблоком, ні з порошенківцями він об’єднуватися не буде
 • Алла

  Я не о политике хочу спросить. Вы тоже считаете что операция по удвоению аппендикса а вернее ее минимальная стоимость 6 тысяч это и есть достойный результат медицинской реформы??? Так введите обязательное медицинское страхование а не просто качайте с людей деньги на ровном месте а если этих денег нет то подыхай! Потому что помощь не окажет никто! К этому мы стремились, да?
 • Владимир Ландик

  Так воно й є. Медична реформа вся була побудована по західному зразку, коли за все треба платити. Але - там є страхова медицина. Тобто людина кожного місяця з зарплати відраховує на свою страховку в незалежності від того, хворіє вона, чи ні. Але якщо людина захворіла, вона має повне право лікуватися за ті гроші, які вона постійно сплачувала. Наша реформа ж нажаль, видалася такою, щоб обдерти громадян як липку, не більше.
 • Top

  В чем смысл мажоритарных округов если единственная выгода от этого сахар которым активно засыпает Шахов и его посипаки Луганскую область?
 • Владимир Ландик

  Цукор дають, що вам ще не так? Може сіль?))) Знаєте, наші можновладці, ще з самого Майдану, кричали, що скасують мажоритарну систему, скасують недоторканість. Щось із чого виконали? Ні. Зеленський їм каже, скасуйте мажоритарку, щоб з цукром не ходили. Вони цього не зробили. У залишку, ті хто розуміє, що не пройде по мажоритарці, пішли по списках.
 • Игорь

  Добрый день. если достойного человека хотят выбрать в народные депутаты люди, которые ему доверяют на округе, то кто тогда останется на этом округе чтобы и дальше защищать и отстаивать интересы людей потому что нардеп уедет в Киев и тогда на месте не останется нормальных представителей у власти? это конфликт интересов получается!
 • Владимир Ландик

  Немає тут ніякого конфлікту інтересів. У Верховній Раді депутат працює менше, ніж у окрузі. Раніше так було, побула людина нардепом, а після, всі залишалися в Києві. Бо тоді давали квартири. Нам наприклад, квартири ніхто не давав. Ми всі жили в готелі, тобто після каденції одразу з готелю виганяли. Тепер вони туди не їдуть, вони повертаються назад. От візьміть Шахова, він може й живе в Києві, але він постійно тут, бо на своєму окрузі потрібно працювати, якщо не будеш працювати, тебе наступного разу не оберуть.
 • роман

  Собирали кучу справок, выстояли ни один час в очередях,ждали пол года и получили документ о присвоении ребенку статуса дитина війни. но оказалось что этот статус не дает ребенку абсолютно НИЧЕГО! власть издевается над самым святым -ДЕТЬМИ! себе регулярно подымают зарплаты а детям войны не могут даже минимальную компенсацию дать или льготы сделать!
 • Владимир Ландик

  Для дітей війни є певні привілеї - без іспитів приймають до вузів, тобто пільги є. Втім закону про них й досі не має. От нас всіх свого часу заставляли робити довідки переселенців, що вони нам дали? Нічого. Більше проблем тільки.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: