Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
25 июня 2019

Ответы на Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика

26 июня в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • Валентин

  Добрый день. у меня вопрос по совету Европы. что должно было произойти чтобы сначала изгнать Россию а потом принять обратно?
 • Владимир Ландик

  Ви думаєте це провина Рада Європи? Ні. Винен Порошенко разом із своєю владою. Йде війна, ми постійно скиглимо - введіть санкції. А вони дивляться, який став заможний президент наш, і в них очі на лоба лізуть. Як це можливо, в країні війна, а президент так розбагатів? Тож як далі розмовляти з такою країною? Про що? В Європі побачили - робити нічого не хочуть, а тільки ниють. Таке до нас і відношення.
 • Дмитрий Иванович

  Здравствуйте Владимир Иванович. Ваше высказывание на тему назначения новым губернатором Луганской области ректора ЛИВД Комарницкого процитировали многие интернет издание. Поясните свою точку зрения.
 • Владимир Ландик

  Це мій приватний вислів. Я нікому нічого не нав'язував. Комарницький не іде в парламент, він не є кандидат. Про нього можна говорити і гарно, і негарно. Частина нашої території окупована. А нам поставили професора, міліціонера. Я розумію, якби поставили професора в мирну область, це було б нормально. А тут на Луганщині треба ставити вояку, а не професора. Який буде битися за те, щоб ми всі повернулися.
 • Семен

  Добрий день. а хотілося б почути вашу думку як голови областної кооперації щодо дій місцевої влади на чолі з Ткачуком і його посіпкаю Пригебою про те що робиться на вулицях нашого міста. я маю на увазі той стихійний балаган який узаконює ця безсовісна банда!
 • Владимир Ландик

  Хто пам'ятає і в Луганську Григорій Пригеба також робив усюди "ринок". Вони ще при мері Ягоферові зробили усюди несанкціоновану торгівлю. Але, коли я був депутатом - ми з цим постійно боролися. Тож боротися треба й тут.
 • Светлана

  Здравствуйте. скажите что вы думаете по поводу кандидатов в депутаты которые представила команда Зе в нашей области и что вы думаете по поводу конкурентов на округах?
 • Владимир Ландик

  Я їх можна сказати зовсім не знаю. Я знаю тільки Олексія Кузнєцова, пам*ятаю його ще по Луганську. Сподіваюсь, що будуть йти нові обличчя в парламент. Але тут треба працювати, треба тягнути цю лямку. От дивіться, ви пустите молодих в шахту? Ні, бо їх там завалить. І так само у металургів. І так само у державній службі.
 • avtor

  если будет новый губернатор то будет и новый начальник областной полиции. кто должен занять эту должность - кто-то из местных или это должен быть представитель из другой области?
 • Владимир Ландик

  Я одразу відповім, що при Комарницькому ніяких змін не буде. Тому що це креатура Авакова. Але я скажу так, що до нашого головного поліцейського питань у мене не має. Він непоганий. Він працює.
 • Артур

  в чем разница между бывшими регионалами которые теперь разделились на две части и обе называют себя оппоблоками??????
 • Владимир Ландик

  Ви знаєте, я так думав, що вони однакові. Але ні. Частина з них прозріла, особливо ті, які стали нев'їздними в Росію, ті в яких позабирали бізнес і т.п. Той крок, який зробив Мураєв, визвавши Бойко на дебати - це дуже сміливий і правильний хід. Але я вам так скажу, треба голосувати за тих, хто не був ні в тій, не в тій партії.
 • Ольга

  Добрый день. справедливо ли ЦИК отказывает в регистрации некоторым кандидатам или это надуманные поводы и надо добиваться справедливости в суде? или же предвыборная кампания настолько короткая что никакие суды могут не успеть?
 • Владимир Ландик

  Це правда, суди не встигнуть. На це й все розраховано.
 • Олег Иванович

  в интернете уже пишут что уже новый парламент проголосует за проведение осенью местных выборов. что вы думаете по этому поводу?
 • Владимир Ландик

  Це логічно. Якщо прийшов новий парламент, то можна й змінити владу на містах. Але по Луганщині таких кроків я думаю, не треба. Тут повинні бути усюди військово-цивільні адміністрації. Але ніхто не буде цього робити, бо є певні домовленості.
 • Анатолий

  и что теперь делать тарифами на коммуналку? ждать решений от новой верховной рады или это никто уже решать не будет? где искать правду?
 • Владимир Ландик

  Ми все життя чекаємо, що нам тарифи зменшать. Але тільки добавляють. І в мене надії на те, що щось зміниться, немає. І знаєте, більше ніж Гройсман набрався кредитів, так не робив до нього ніхто. І ці кредити нам потрібно тепер віддавати. Бо це міжнародні договори.
 • Лариса

  Здравствуйте. Почти каждый день на переходе в Станице от инфарктов и инсультов гибнут люди! если это граждане Украины а Луганск - Украина, то до каких пор так будут издеваться над немощными стариками которые еле ползут чтобы забрать свою пенсию преодолевая километры в жару! неужели же нельзя эти походы сделать менее регулярными? хотя бы раз в четыре месяца? в чем же провинились эти несчастные люди? в том что не могут снять квартиру за две тысячи своей пенсии на территории подконтрольной украинской власти? за что они должны терпеть физические и моральные унижения?
 • Владимир Ландик

  Влада яка керувала 5 останніх років, і до того керувала, що зробили для людей гарного? Нічого. Тільки погане. Щоб люди були жебраками. Ви скажіть, за п*ять років хоч комусь дали з переселенців житло? Нікому. А тим часом палаци зростали.
 • Доброжелатель

  погиб избитый в Черкассах журналист Комаров, застрелился??? депутат Тымчук, арестовали луганского аналитика Дмитрия Снегирева. Что дальше и кто следующий?
 • Владимир Ландик

  При такому русі не знаю в яку сторону - так і буде. Якщо в нас і далі не будуть наказувати тих, хто винен у злочині, то так і буде. От сидить Єфремов, чому ви не виносите вирок? Ви ж знаєте, що він скоїв злочини. І та все в нас. Як склалася ситуація з Тимчуком, думаю, що людина просто не витримала. Стосовно Снєгірьова, як тільки він пішов проти Авакова, його одразу затримали.
 • Алиcа

  у меня такой вопрос. это только в нашей области возможно когда те кто поддерживал ЛНР и звал на помощь в Россию теперь стремятся занять руководящие должности в областных администрациях, налоговой и других службах? или преподаватели выехавшие сначала сюда теперь возвращаются спокойно в ЛНР в свое жилье и становятся проректорами вузов? могут спокойно пересекать территорию туда-сюда таможенники и полицейские и члены их семей а остальные враги народа которым нет места ни здесь, ни там? или как это можно понимать?
 • Владимир Ландик

  Отак і розуміти. Так і є. Патріоти в тюрмах, люди, які виступають проти влади - вороги. Але почали помаленьку якісь кроки робити. Наприклад, затримали сина Держака. Думаю, що це правильно і так потрібно продовжувати.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: