Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
20 августа 2019

Ответы на Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика

21 августа в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • София

  Здравствуйте. видела в интернете что обьявлен конкурс на глав районных администраций в Луганской области. кто будет выбирать победителей? или это опять будет решать Максим Ткаченко и туда есть шансы попасть только у тех кто входит в круг его знакомых?
 • Владимир Ландик

  Знаєте, при Порошенко була така "компанєйщіна". Прийшов Гарбуз зібрав бувших народних і діючих депутатів, і зробив такий комітет "старейшин". Посиділи пару раз у ресторані на цьому все закінчилося. У Зеленського ця "компанейщіна" ще не розпочалася. Як він буде діяти далі, поки - невідомо.
 • Руслан

  Добрый день. Война между Коломойским и Ахметовым и сначала снижение цены на газ для Састьинской ТЭС, а потом отмена этого решения и возможность оставить без света Луганскую область - это уже первое достижение новой команды Зеленского или будут и еще?
 • Владимир Ландик

  Я так думаю, що вони хочуть змусити пана Ахметова заплатити більше. Я чесно кажучи думаю, що це палки в колеса команді Зеленського, що вугілля ніхто не може завести. Це все співанка від Опоблоку. Треба розуміти, були б гроші - у мішках би навезли це вугілля. Не в дефіциті вугілля питання, а в грошах. Будуть гроші - буде все.
 • Сергей, Луганск

  Добрый день. я ваш постоянный читатель и зритель. жил в Луганске а теперь вынужден жить в Северодонецке. и у меня вопрос как у человека которому не хочется снова ехать и искать новое жилье и новую работу. вопрос такой: почему имея колоссальный запас пресной воды и подземное море Северодонецк и города рядом рискуют получать воду почасово? неужели африканские курорты в пустыне имеют преимущества перед нашей территорией?
 • Владимир Ландик

  Так, мають переваги. В тому, що вони воду можуть і за тисячу кілометрів на верблюдах привезти. У нас не дефіцит води, у нас дефіцит електроенергії. Вода є, немає чим її качати. Але ж ви тут всі голосували за ОПЗЖ. Хто не приходить на сесію, щоб проголосувати за виділення коштів водоканалу? Депутати. Так з них потрібно і питати.
 • Svetlana

  Скажіть, шановні, скільки мі будемо бачити як обласна влада знущається над і без того нещасними старими людьми які постійно перетинають кордон в Станиці Луганській? Чи невже не можна відміити цей огидний наказа про перетинання кордону раз на два місяці замість тих автобусів на яких піаряться губернатор та інщі прихлібателі? чи краще розповсюджувати новини про те що за один день під час перетину кордону втратили свідомість 80 людей?
 • Владимир Ландик

  Чого ми тільки не чули, і про філіали Пенсійного фонду, і про нормальні КПВВ. Багато чули, і люди чекають. Знаєте, коли б був нормальний перехід між територіями, все було гаразд. І я впевнений, що за цей перехід з людей беруть "моржу". Оце дефіцит.
 • Наталья

  все в социальных сетях сравнивают высказывания Зеленского, когда он говорил перед выборами, что Порошенко не хочет заканчивать войну, и Разумкова, который теперь говорит, что это процесс не быстрый. Так что? это был такой же дешевый разводняк кандидата которому люди поверили?
 • Владимир Ландик

  Я вам так скажу, якщо мене чи вас поставити президентом, то я відверто скажу, будь хто з нас буде казати - потрібно припинити війну. Так і всі хто приходить тепер каже - треба зупиняти війну. Але треба розуміти, що не від нас це залежить. Це залежить від Вови, який в Криму.
 • Константин

  Добрый день. Усиленно ползут слухи о смене министра внутренних дел Авакова и последующими за этим кадровыми перестановками в Нацполе. Что скажете по этому поводу?
 • Владимир Ландик

  Логічно, що після зміни президента буде змінена вся вертикаль влади, і в тому числі - силовиків. Казали Аваков був на стороні Зеленського. А сам Аваков сказав ще тоді - він на стороні закону. Якщо буде змінений в нас міністр, то за цим відбудуться й зміни головних силовиків по областях.
 • Юлия

  Назначение Светикова 5м заместителем несуществующего мэра Северодонецка сейчас не обсуждает только ленивый. Скажите неужели все так плохо у местной власти что в рядах первых лиц страны города оказались такие персонажи как Пригеба и Светиков с такой похабной репутацией?
 • Владимир Ландик

  Репутацію Григорія Пригеби я знаю. Репутацію Свєтікова - я не знаю, тому що я переселенець з Луганська. Це приймає влада на місцях тут і все вони знають. В себе питайте, ви ж за них голосували.
 • Некрасов

  Местная власть уже по второму кругу начала дерибанить деньги на ремонте дорог там, где уже ремонтировала! Ремонтники те же которые стелили асфальт вместе с кандидатом Рыбалкой в Лисичанске! Они асфальт просто насыпают в ямы чтобы по весне опять начинать ремонтировать? И почему асфальтных завод коптит на всю мощь а дорог у нас хороших как не было так и нет?
 • Владимир Ландик

  Ямковий ремонт - це "дойна корова" для місцевої влади. Безпрограшна. Він може дуже довго тягнутися. Вирізають ями і залишають. І наче - "по ремонтували". Тому це буде в нас ще довго продовжуватися. Все залежить від бажання, і впершу чергу - від бажання не красти бюджетні кошти.
 • Димыч

  Добрый день. Следим за местной властью и очередными ее обещаниями о том, чтобы устроить зону отдыха на Парковом. Если они его нормально водой наполнить не могут то какая может быть зона отдыха? Это очередной повод украсть денег?
 • Владимир Ландик

  Де є питання, там є і відповідь. Я в своєму житті був депутатом багатьох скликань і ми виділяли гроші. Якщо в озеро закачувати воду, то це вже басейн. Якщо воду відключити вода висохне. Це гроші на вітер. Всі озера повинні бути природними. Це джерельна вода. А джерела замулюються. Їх треба чистити і озера будуть в гарному стані.
 • Віктор

  Ще трохи і майже 100 днів президента Зеленськлго. Як ви вважаєте чи є досягнення і чи є чим пишатись?
 • Владимир Ландик

  Ми це питання в студії неодноразово обговорювали. Тож відповідь така: дякуємо Зеленському, дякуємо українцям за те, що зняли колишнього мародера. Тепер треба нам всім постійно слідкувати за новообраним президентом, підказувати, показувати, що робиться на місцях. Бо треба розуміти, зміна президента не означає одномоментне зростання і налагодження всіх напрямків.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: