Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
03 сентября 2019

Ответы на Интернет-теле-пресс-конференцию народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика

4 сентября в 19.30 в рамках проекта «Важные люди» на телеканале «ИРТА» состоялась Интернет-теле-пресс-конференция народного депутата Украины V и VI созывов Владимира Ландика.


  Ответы на вопросы
 • Наталья

  Вітаю! Ви як і всі ми стежили за першим днем роботи нової Верховної Ради! тож скажіть - як вам особисто цей перший день?
 • Владимир Ландик

  Незвично. Початок, такий як був раніше. Зміни - в видачі посвідчень і відзнак. Тут вони до обіду все отримали. Приємно відчувати, що ми, ті хто голосував за цю "Зелену" команду, що люди прийшли і почали працювати одразу. Працюють і день і ніч.
 • Алла

  Добрый день. у меня такой вопрос. в социальных сетях команда Зе продолжает раскручивать типа конкурсы на вакансии. на примере назначения губернаторов в том числе и в Луганской области мы увидели что никакого конкурса нет! зачем все эти показухи?
 • Владимир Ландик

  Я дуже обурювався. Мабуть, думаю, що таки зробить команда Зеленського те, що ми їм пропонуємо. Треба розігнати міські ради і зробити ВЦА в Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному. Логіка в цьому є.
 • Толяныч

  Добрый день. Увидели новые законопроеты о языках, амнистии и даже возобновлении банковской системы на оккупированных территориях, если и дальше так пойдет то Луганск скоро станет украинским?
 • Владимир Ландик

  Так і стане, як Толянич каже. Це розмови йдуть серед експертів, ЕКСпертів, скажу так. Думаю, що з вашого боку, Толянич - це провокаційне питання.
 • Зритель

  Здравствуйте. Новый прокурор и премьер-министра на самокате вселяют в вас доверие и надежды?
 • Владимир Ландик

  Прокурор викликає довіру. Він поважна людина. І має досвід і розуміння. А от новий прем'єр - молодий хлопець. Не думаю, що він буде сильно впливати особисто на справи. Думаю, що там буде команда експертів, яка буде йому допомагати.
 • София

  Добрый день. Изучали внимательно биографии новых министров. очень как-то гладко и как будто под копирку. при этом молодой возраст и невероятный опыт и знания. как такое может быть непонятно. но складывается впечатления что их где то специально готовили для этого. а вы что скажете?
 • Владимир Ландик

  Так, їх готували у "Гарвардах". Як придивишся, якийсь фонд закордонний проплатив їх навчання, а в когось батьки самі заплатили. Єдине погано, що вони розуміють ідеологію капіталізму в голому вигляді. Але розумієте, ми ще не вийшли із соціалізму. Ми ще там. Тільки півкроки зробили до капіталізму. Тому так просто це не одріжеш.
 • avtor

  Добрый день. Аваков непотопляемый ни при какой власти? и даже несмотря на то что люди вышли на митинги и требовали его отставки? и второй вопрос - если подругому назовут такое подразделение нацполиции как департамент по борьбе с экономическими преступлениями то они перестанут брать взятки и пересядут на Ланосы?
 • Владимир Ландик

  Люди все логічно говорять. Те, що Аваков "непотопляемій" це не його заслуга, і не державницька позиція, це його обов'язок, він за це отримує гроші. Інша справа, що Петро Порошенко "пхав" поліцію проти закону. Стосовно того, що було і що буде. Команда Зеленського заявила, що вони будують Бюро фінансових розслідувань, які будуть розслідувати всі економічні злочини і попереджувати їх.
 • Виталий Сергеевич

  Добрый день. С увольнением начальников управлений областной администрации не сложилось? все резко ушли на больничные и в отпуска. у нас закончились достойные на их места или они клещами вцепились в насиженные кресла и зарплату в 40 тысяч?
 • Владимир Ландик

  Так, зарплати великі. Адміністрація Президента стала офісом. Знаэте чому? Всі закриваються, всі пишуть заяви на вихід. А потім вже пишуться заяви на вступ выд нових людей. Як би так зробив наш голова області, було б добре. Це правильно
 • Доброжелатель

  Здравствуйте. не слишком ли много ли скандалов вокруг нового губернатора который еще ничего не сделал но уже успел создать себе дурную репутацию? конфликты с патрульной полицией, скандал вокруг военного госпиталя, интернат? может больше и не надо?
 • Владимир Ландик

  Треба мати цинізм і посміхатися поліції)) І возити з собою пресу, бажано ІРТУ))) По довгобуду - ніхто нічого не знає. Тому потрібно звертатися в прокуратуру, САП та НАБу. По інтернату нам показали, що він працює і маю надію, що і буде працювати. Не буває все просто, подивимось як буде далі.
 • Лариса

  Более достойного комитета чем экология для Шахова не нашлось? или это в принципе не важно а главное статус депутата?
 • Владимир Ландик

  Справа в тому, що коли ти приходиш як депутат-мажоритарщик, ти подаєш заяви. Нічого погано в тому, що він потрапив в цей комітет з екології не має.
 • Sebastian

  Дай боже здоровья! бачимо що теперь у вашому колись комітеті по свободі слова керувати буде ваш колишній однопартієць Шуфрич. якби він вас зараз почув то щоб ви йому сказали?
 • Владимир Ландик

  Опоблок - вороги України, вони привели війну, і тепер вони розповідають нам як повернути мир. Це їх обличчя. А то, що його поставили на комітет, це зробили спеціально, як "пса цепного", на захист телеканалів, які належать його фюреру Медведчуку.
 • Зоя Петровна

  Здравствуйте. вы смотрели интервью с Зеленским по поводу его 100 дней? что скажете?
 • Владимир Ландик

  Дивився, чесно кажучи. Послухав. Це зовсім інша людина, в нього зовсім інше ставлення до людей, зовсім інше розуміння світу. Він іде зламати систему, яка була законсервована всі останні роки.
 • Аркадий

  Самый громкий скандал прошлой недели это несостоявшийся обмен и невозврат наших ребят домой. Как так случилось что первые лица государства начиная с нового прокурора сделали изначально громкие заявления и в аэропорту оказались родственники пленных и толпа журналистов а потом объявили эту информацию фейком?
 • Владимир Ландик

  Не думаю, що цей фейкт придумали наші. Я думаю, що все це зроблено Росією. тому що Росія постійно бреше, і говорить, що винуваті ми.
 • Жанна

  Добрый день. У меня такой вопрос. Мы видим как в Киеве открываются модные школы с медиаклассами, тренажёрными залами и бассейнами, которые не сравнить с нашими убогими школами без отопления, а в некоторых ещё и туалеты на улице. Так у нас с детства приучают к тому что в столице элита с деньгами, а донбасскому быдлу и так сойдёт? Или наши дети от рождения уже ущербны и недостойны ни хороших школ, ни модных учителей? Печальное начало учебного года в Луганской области. Хвастаться нечем.
 • Владимир Ландик

  Давайте цінувати ту владу, яку вибирали всі ці роки. Це ми її вибрали і це вона нам все зробила. Київ дуже багате місто, там дуже багато будується і будинків і центрів. Там ходять великі гроші. Але я скажу так, всі школи, які там є з басейнами, з англійською, німецькою - це приватні, а не державні. Такого ґатунку державних шкіл - одиниці. Втім, я впевнений, всі гроші повинній йти сюди - де є бойові дії. Тут повинні роботи всю інфраструктуру, а не там. Але нам скрутили "фігу" і сказали, обираєте свій "Опоблок" от і живіть тепер з ним.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: