Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
03 августа 2021

У середу, 4 серпня, о 19:30 відбулась інтернет-теле-пресконференція із народним депутатом України V-VI скликань Володимиром Ландіком.

Публікуємо відповіді на ваші запитання.


  Ответы на вопросы
 • Федь Керило

  Вітаю вас Володимире. У мене до вас таке питання, чи чуливи, що незабаром встановлять нові смарт-зупинки у Сєвєродонецьку. Ви як людина зі столиці, Як вважаєтє, чи варто встановлювати їх, дивлячись на мінталітет наших людей?
 • В.Ландік

  У Луганську, ще коли мер був Данілов, він також ставив скляні зупинки. Їх розбили усі. У Києві схожа ситуація була: там поставили стіни проти шуму, прозорі, так мало того що їх розмалювали так ще й побили одразу. А те що будуть робити такі зупинки, де можна буде зарядити телефон це прекрасно. Якщо там буде вай-фай - також прекрасно і саме найголовніше, табло з де буде показано через скільки хвилин буде автобус.
 • Павло Морозенко

  Як ви вважаєте чи має змогу Сєвєродонецьк стати привабливим для туристів зважаючи на стан громадських місць та інфраструктури в нашому місті?
 • В.Ландік

  Я можу сказати що інфраструктура не настільки у занедбаному стані, не треба наговорювати, стан абсолютно нормальний, місто молоде. А те, що нікуди піти туристам - це вже зовсім інша справа: туалетів немає і красиві тільки пивні заклади і все. На мою думку треба більше приділити уваги екологічний туризм, а для цього потрібно розводити тварин к яким можна буде діточок привести щоб вони на них подивилися. А кому це робити ? Треба вивчити попит, то ти тут накупиш усього, а воно нікому не потрібно, бо навіть приїхати можливості немає через стан доріг. Я вважаю що туристичний напрямок піде коли будуть дороги гарні і коли буде у людей можливість це зробити.
 • Евгееия

  Кадровые чистки силовиков выглядят как месть неугодным или попытка закрыть рты свидетелям. Есть сомнения что это любовь к родине взыграла.
 • В.Ландік

  Це не їх ідеологічні товариші, не сказати шо це ворог, але вони і не підтримують їхню ідеологію. Тому мабуть це була остання крапля, хтось там каже що це був натиск з заходу. Я думаю що це усе наше внутрішнє. Пройдемся по нашому міністерству оборони: там дві людини ворогують - міністр з керуючим генеральним штабом. Як так можна: у воюючій країні воюють голови. Я цього взагалі не розумію. Стосовно кадрових змін, яке нам з вами діло? Ну от є Аваков і є другий і шо нам з вами ? Тому що вони борються за свої кишені, от і все.
 • Роберт

  После фееричного ухода авакова не ушел ещё ни один начальник ГУНП. Почему так долго тянется процес очистки, будет ли он и где по вашему всплывёт сам Борисович?
 • В.Ландік

  Це і є показник того, що якби боролися чи не боролися,а може просто домовилися щоб Аваков пішов. Якщо ви бачите у якомусь регіоні, наприклад: поліція кришуе наркобізнес чи щось таке, то треба виганяти відразу прокурора, керівника поліції, керівника СБУ, або це усе разом. І приймайте на посаду інших, а як це все залишається це вже напрацьована система працює в тому напрямку який існував 30 років. А Арсен Борисович буде підтримувати нового мера Харькова, може спробує піти на вибори у Верховну раду від Яцинюка і тоді вони будуть його пропонувати знову на одну з посад.
 • Єгор

  Зухвале та показове вбивство білоруського опозиціонера Шишлова у центрі Києва в черговий раз продемонструвало наскільки вольготно та безкарно почуває себе у нас не тільки російська а й білоруська гебня. Який сенс просити політичного притулку в Україні, якщо ти тут абсолютно беззахисний. Чекаємо на чергове "розслідування" без результату. І так. Кожного з нас за потреби "хлопнут за милую душу".
 • В.Ландік

  Тут і нам прихистку годі й шукати. Ось чим цей хлопчик займався ? Він вів аналітичні дії по тим людям, які приїжджають до України і він показував, що заїжджають ГБ, що там шпигуни приїжджають які потім їх і будуть знищувати. Він це показував, тому його і знищили. Тому що Білорусь повторюють ті ж самі кроки Росії, запускає своїх агентів і вони тут вільно себе відчувають. А наші спецслужби займаються набиванням власних кишень. Як каже сама про себе СБУ, вона контора, контора по для власного збагачення, ніхто там національною безпекою не займається.
 • Националист

  Видели, как пресанули главную областную титушку Кивы Невеселого конторские? Как думаете, откупятся или нет?
 • В.Ландік

  Я розумію що це є, то що Ківа повністю і його фракція фінансується Російською федерацією Новинським і купою нахлібників у котрих є рахунки у Росії, громадянство, в них усе є і вони ходять у нам по Сєвєродонецьку, Рубіжному. А з приводу самого Ківи, кім він був до цього ? Він 3 рази судимий, а йому за це погони. Патріот ? Та який же це патріот з фракції ворогів України.
 • Аноним

  Почему столько шума про Чауса? Я про него первый раз услышал когда возня началась с похищениями и задержаниями.
 • В.Ландік

  Країна не туди йде, робить не ті дії. Тобто Чаус- хабарник виконував замовлені рішення судів для Порошенка та його банди, тому що вони крали країну і ось він це робив і тепер він мученик. А це говорить про те що наше розуміння влади, що вона працює на свою кишеню, а не на нас і це підтверджено стовідсотково.
 • Александр

  Видели как нацкорпусята лошили главного лесника? У нас 90е возвращаются, что бородатые дети бычку врубают или как? Григоров возбудилсч, ладно. Но суть.
 • В.Ландік

  Я вважаю що це не дуже активні активісти, нормальні активісти спалили б їх там усіх і були праві, але це не гуманно. Сидить злодюга, вони і вдень і вночі везуть ліс, а він сидить і каже: я не зобов’язаний тобі відповідати. А кому ти будеш відповідати? Ти же сидиш на шиї у громадян, ці хлопці працюють, платять податки і тебе утримують. Вони беруть підпалюють ліс, потім наймають людей яким начхати на Луганську область, а все це роблять лісники. Та як говорив Леонід Кучма та це ж уже було. А ось воно й зараз є, а хлопці наведуть галасу і роз’їдуться.
 • Alex

  Наш мальчик скоро к американскому дедушке стартует. Че нам ждать? Что Рашка будет утюжить нас в отместку?
 • В.Ландік

  Нічого не треба чекати від цієї зустрічі, я вважаю що нам навряд чи хтось допоможе. Ми для них начебто не існуємо. "Ось там займається Меркель з французом і нехай займається", - думає Байден.
+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: