Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Конференции
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Власть
13 марта 2007, 09:03

Ющенко выступает за референдум по Конституции и против коррупции

Ющенко выступает за референдум по Конституции и против коррупции в силовых ведомствах.

Об этом президент Украины сказал вчера на совместном заседании фракций «Наша Украина» и БЮТ.

Приводим соответствующее сообщение пресс-службы «Нашей Украины»:

«Глава держави Віктор Ющенко висловлюється за проведення референдуму щодо внесення змін до Конституції України. Про це він сказав на спільному засіданні фракцій «Наша Україна» і БЮТ.

Президент наголосив, що є прихильником того, щоб запитати народ по ключових позиціях необхідних змін до Конституції.

Він також висловився за те, щоб винести дискусію про необхідність змін і доповнень до Конституції за стіни Верховної Ради.

«Дискусію необхідно проводити за участю усіх гілок влади, експертів, преси, громадськості, і лише після напрацювання змін на основі такої роботи і після консультацій з народом глава держави повинен внести відповідний законопроект до парламенту. Уже після того у парламенті має бути сформована спеціальна комісія, яка буде вносити свої пропозиції, а також висловлювати свою думку щодо цього законопроекту», - наголосив Ющенко. Він зауважив, що така процедура не дозволить депутатам «голосувати руками і ногами» за зміни до Конституції, як це було у 2004 році.

Також Президент України Віктор Ющенко звинуватив силові відомства у політизації і корумпованості.

Зокрема, за словами Ющенка, політизація і корупція, яка знову повертається у систему силових структур, є загрозою національній безпеці. «Нам обридло бачити бездієву Генеральну прокуратуру, де практично закриваються усі резонансні справи. З великою ганьбою можна дивитися на те, як криміналітет повертається в Україну. Причому це робиться відкрито, пафосно, демонстративно», - наголосив Президент.

Він зауважив, що це принизливо для кожного громадянина, і особливо - для кожного депутата, який представляє цих людей в парламенті».


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: