Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Криминал / Региональные
04 января 2018, 11:25

На Луганщині троє місцевих мешканців постануть перед судом за замах на умисне вбивство на замовлення

У липні 2017 року слідчим управлінням ГУНП в Луганській області розпочато досудове розслідування за фактом замаху на вчинення умисного вбивства на замовлення мешканця м. Сєвєродонецьк, який активно протидіяв незаконному обігу наркотичних речовин.

За інформацією Слідчого управління ГУНП в Луганській області, співробітники оперативних підрозділів отримали оперативну інформацію, на підставі якої було проведено ряд слідчих (розшукових) дій та на етапі безпосередньої реалізації злочину затримано трьох мешканців м. Сєвєродонецьк, у яких вилучено вогнепальну зброю, вибухівку, банківські картки, на які вони отримали грошову винагороду за вчинення вбивства, встановлено коло посібників злочину.

Вбивства людини, завдяки злагодженим діям працівників поліції, вдалось уникнути.

Натепер всіх учасників злочину затримано, стосовно них обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, у кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Дії затриманих кваліфікуються як вчинені організованою групою. У січні 2018 року кримінальне провадження з обвинувальним актом направлено до суду, де буде надано остаточну правову оцінку діям осіб, що вчинили правопорушення.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: