Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Общество / Региональные
19 января 2018, 12:59

Професійне навчання відкриває нові можливості для самореалізації: учасник АТО відкриває власну справу після проходження профнавчання

Професійне навчання безробітних стає джерелом поповнення необхідних знань та умінь, а також відкриває нові можливості для самореалізації – це і отримання нової професії, і можливість працевлаштування і навіть відкриття власної справи.

Про це повідомляє Луганського обласного центру зайнятості

Такою можливістю скористався і учасник АТО Олег Курилов. Після участі у профконсультаційному семінарі «Як почати свій бізнес» пройшов навчання на базі ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» з курсу «Основи бізнес- планування», де за допомогою викладача склав бізнес-план та отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. О. Курилов зареєструвався як фізична особа підприємець.

«Бувши в зоні антитерористичної операції, я відчув на власному досвіді недостатність продуктових магазинів. Щоб купити харчові продукти військовим потрібно долати відстань понад 50 км. Маючи уже раніше досвід підприємця та бажання повернутися до підприємницької діяльності в галузі торгівлі, вирішив використати цей шанс для реалізації себе та поліпшення умов для військовослужбовців», - каже він. На даний час Олег має магазин у прифронтовому селі Муратове.

Загалом протягом 2017 року в Луганській області проходило профнавчання 57 учасників АТО, з них за курсом «Основи бізнес-планування» - 27 осіб.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: