Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"РФ несет полную ответственность за нарушение прав человека на оккупированных территориях"
Президент Украины Петр Порошенко
Общественное мнение
Экономика / Региональные
26 апреля 2018, 11:14

Понад 350 учнів Луганської області взяли участь у профорієнтаційному заході «Професійна палітра»

25 квітня Луганською обласною службою зайнятості за підтримки Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації був проведений профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Професійна палітра» на базі Хіміко-механічного технікуму м. Сєвєродонецька.

Цей захід був організований та проведений для формування позитивного ставлення молоді до планування професійної кар’єри, розповсюдження інформації про заклади професійно-технічної та вищої освіти, залучення молоді до вступу на навчання у регіоні, підвищення іміджу актуальних для сучасного ринку праці професій та надання допомоги у профорієнтаційному визначенні учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Відкрив захід директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський, який привітав молодь та побажав кожному з них обов’язково знайти себе, реалізуватися та стати конкурентоспроможним на ринку праці.

У холі Хіміко-механічного технікуму розмістилися експозиції навчальних закладів регіону, проводилися майстер-класи, відбувалася демонстрація відеороликів, що ілюструють навчальну, виробничу та виховну діяльність. Учнівська молодь мала змогу ознайомитись із спеціальностями та професіями учбових закладів Луганської області, поспілкуватися з фахівцями і взяти участь у «живих» майстер-класах з перукарського, кулінарного, будівельного та багатьох інших майстерств, власними руками відчути процес роботи.

Напередодні заходу фахівцями служби занятості був організований конкурс на найкраще фото, яке символізує будь-яку актуальну професію. Для переможців була проведена професіографічна екскурсія по місту на профорієнтаційному тролейбусі.

Молодь мала змогу пройти психодіагностичне обстеження за експрес-методами та взяти участь у семінарі з техніки пошуку роботи, де ознайомились з правильним використанням джерел інформації про вакансії, складанням резюме та відеорезюме, також їх навчили, як себе поводити на співбесіді з роботодавцем.

Загалом у заході, в якому взяли участь понад 350 учнів, 22 заклади Луганської області презентували свою навчальну та виробничу діяльність.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: