Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Общество / Региональные
06 июля 2018, 15:20

Привітання до Міжнародного дня кооперації

Шановні кооператори – Робітники та Ветерани Споживчої кооперації Луганської області!

Від імені правління ССТ Центральної спілки споживчих товариств та себе особисто Вітаю Вас з Міжнародним днем кооперації – Святом єдності Світового кооперативного руху та 80-річчям створення Луганської обласної спілки споживчих товариств.

У нових ринкових умовах споживча кооперація області намагається сповна виконувати своє головне завдання історично – притаманну їй соціальну місію, вірно служити людям праці та державі. Своєю діяльністю Ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, розвитку підприємницької ініціативи задоволенню потреб людей у якісних товарах та послугах. Створюєте умови для підвищення добробуту населення.

Твердо вірю, що професійний колектив кооператорів Луганщини і надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток кооперативного сектора економіки, примноження традицій кооперативного руху.

Приміть слова щирої вдячності за Вашу працю та особистий внесок у розбудову споживчої кооперації Луганської області.

Щиро бажаю Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків та трудових перемог за для процвітання Луганщини та України в цілому.

З повагою до Вас, Голова правління Спілки Споживчих товариств «Центральна спілка спожив товариств Луганської області» Володимир Ландік


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: