Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Конференции
Персона
Цитата дня
"РФ несет полную ответственность за нарушение прав человека на оккупированных территориях"
Президент Украины Петр Порошенко
Общественное мнение
Общество / Региональные
15 октября 2018, 12:36

Лисичанський прикордонний загін, що входить до складу Об’єднаних сил, відзначив першу річницю створення

Поряд із важливими святами у державі 14 жовтня військовослужбовці Лисичанського прикордонного загону святкують річницю створення свого підрозділу. Головна мета створення загону це охорона та оборона лінії зіткнення в межах Луганської області, тому прикордонний загін згодом ввійшов до складу підрозділів Об’єднаних Сил.

Про це повідомляє Прес – служба Лисичанського прикордонного загону

Святкування розпочалося напередодні із урочистого шикування на території загону та відзначення військовослужбовців, які приймали участь у створенні та становленні прикордонного загону. Понад 80 прикордонників отримали грошову винагороду, близько 100 нагороджено грамотами та подяками, а також відомчими та державними нагородами.

Привітати військовослужбовців із річницею створення загону із м Києва приїхали учасники вокально-інструментального колективу «Музичний мобільний батальйон». Маленький концерт був запальний та насичений. Звучали пісні, які виконували українські козаки під час походів, заборонені цензурою антиукраїнських властей вірші Івана Франка, написаних у 1880-х роках а також багато авторських творів.

На завершення виступу персонал прикордонного загону спільно із учасниками колективу заспівали Гімн України, а також згадали усіх військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань у Антитерористичній операції.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: