Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Общество / Региональные
06 декабря 2018, 15:39

Прикордонники зі складу Об’єднаних сил нагадують жителям Луганщини про додаткові режимні обмеження

З метою збереження життя та здоров'я осіб, які проживають у зонах безпеки, прилеглих до району бойових дій та не залучаються до заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації, постановою Кабінету міністрів України від 30.01.2015 року № 38 «Про деякі питання підвищення рівня національної безпеки України» у Луганській області введені додаткові контрольовані прикордонні райони.

Про це повідомляє Прес – служба Лисичанського прикордонного загону

Так, відповідно нормативних актів усі громадяни України в'їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу, а іноземці повинні мати документи, які підтверджують їх законність перебування на території України.

Крім того, водії на вимогу прикордонників повинні зупиняти транспортні засоби подавати для перевірки документи, що посвідчують особу водія і пасажирів та реєстраційний документ на транспортний засіб а також дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

Також з метою недопущення дестабілізації обстановки в межах контрольованих прикордонних районів, відповідно до наказу МВС від 07.09.2015 року «Про затвердження Додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах» забороняється рух транспортних засобів дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг або знаходяться на території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження і не забезпечують пересування до встановлених контрольних пунктів в’їзду-виїзду та між населеними пунктами.

Зважаючи на усі безпекові заходи, запроваджені в зоні проведення Операції Об’єднаних сил в межах встановлених контрольованих прикордонних районах, прикордонники зі складу Об’єднаних сил нагадують громадянам про необхідність дотримання правил прикордонного режиму.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: