Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
13 декабря 2018, 15:42

За результатами апеляційного перегляду провадження розбійники понесуть справедливе покарання

Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області трьох місцевих мешканців визнано винними у вчиненні розбійного нападу за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 187 КК України) та засуджено до покарання на строк від 7 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Луганської області

Судом встановлено, що восени 2017 року обвинувачені, попередньо узгодивши власні злочинні дії, здійснили розбійний напад з використанням холодної зброї на експедиторів приватного підприємства з метою заволодіння грошовими коштами. Внаслідок вчинення кримінального правопорушення підприємству завдано майнової шкоди на суму понад 60 тис. грн.

З метою уникнення відповідальності за тяжкий злочин засудженими подано апеляційну скаргу.

Погоджуючись з позицією прокурора, ухвалою колегії суддів Луганського апеляційного суду від 06.12.2018 призначене покарання судом першої інстанції визнано законним та справедливим.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: