Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Криминал / Региональные
13 декабря 2018, 17:40

Трьох мешканців Сєвєродонецька засуджено до позбавлення волі на строк від 7 до 8 років за розбійний напад

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою підтримано державне (публічне) обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом розбійного нападу, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 187 КК України).

Розслідуванням встановлено, що троє місцевих мешканців у вечірній час доби вчинили розбійний напад на експедитора одного із приватних підприємств міста. В результаті розбійного нападу злочинці заволоділи грошовими коштами у розмірі 66 тисяч гривень, які були отримані як грошова виручка за відпрацьовану зміну за поставлену продукцію підприємством.

Під час судового розгляду справи доведено, що молодики заздалегідь спланували скоєння зухвалого злочину, визначивши об’єкт злочинного посягання, спосіб вчинення нападу та розподілили ролі між собою.

Сєвєродонецьким міським судом Луганської області розбійників визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України, та призначено покарання від 7 до 8 років позбавлення волі кожному з конфіскацією майна.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: