Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Общество
28 января 2019, 11:50

Гвардійці допомогли мешканцям Слов’янська боротися з наслідками негоди

Військовослужбовці Слов’янського полку НГУ протягом тижня визволили десятки автомобілів зі снігової пастки.

Сніг і дощ, вітер і мороз зробили пересування Слов’янськом цього тижня невдячною справою. Ресурсів комунальних служб не вистачало. У заметах застрягали вантажні та легкові автомобілі. На допомогу мешканцям міста прийшли гвардійці, які базуються у Слов’янську.

«Погодні умови сильно ускладнили рух на дорогах. Багато машин застрягає, ламається. Вже тиждень надаємо допомогу мешканцям Слов’янська. Від міськради на адресу військової частини 3035 надійшов офіційний лист про допомогу. За розпорядженням командування полку військовослужбовці автороти евакуювали більше двох десятків автомобілів за вказаний період. Крім того, ми залучили спецтехніку для розчищення вулиць та територій державних підприємств та бюджетних установ», – повідомив командир автомобільної роти військової частини 3035 Максим Комар

Допомогою цивільному населенню гвардійці не обмежилися, вони також залучалися до евакуації військової техніки, задіяної в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Фото військовослужбовців автороти в/ч 3035

Сергій Молотков


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: