Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
22 февраля 2019, 09:40

Погашення заборгованості із заробітної плати – на контролі у податківців

В Головному управління ДФС у Луганській області повідомили, що за січень 2019 року податківці Луганщини на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 10 підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, а відповідно й податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. За наслідками проведеної роботи 5 підприємств погасили заборгованість із заробітної плати в сумі 6,7 млн грн, до бюджету додатково надійшло 700 тис. грн єдиного соціального внеску.

Також минулого місяця проведено індивідуальні співбесіди з керівниками 15 підприємств, за результатами яких частково або в повному обсязі погашено заборгованість по заробітній платі в сумі 20,2 млн грн. При цьому до бюджету додатково перераховано 2,5 млн грн ПДФО та 2 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім того, податківці спільно з органами місцевої влади здійснюють контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. Так, на засіданнях комісій у січні поточного року заслухано керівників 19 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах.

А за результатами зустрічей з керівниками 42 підприємств та організацій області на 26 підприємствах підвищено рівень виплати заробітної плати.

Нагадаємо: в регіоні продовжуються заходи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. З цією метою створено робочі групи, до складу яких входять, зокрема, й представники фіскальної служби. Вони здійснюють обстеження суб’єктів господарювання щодо дотримання норм трудового законодавства, оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: