Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Конференции
Персона
Цитата дня
"РФ несет полную ответственность за нарушение прав человека на оккупированных территориях"
Президент Украины Петр Порошенко
Общественное мнение
Экономика / Региональные
17 апреля 2019, 11:38

Ситуація на ринку праці Луганської області у січні – березні 2019 року

На ринку праці Луганщини спостерігаються позитивні тенденції щодо зростання зайнятості та скорочення безробіття.

У січні – березні 2019 року з центрами зайнятості співпрацювали 1,6 тис роботодавців. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року це на 15,5% більше. Зростання відбулося в усіх базових центрах зайнятості області. Кількість вакансій у базі даних Луганської обласної служби зайнятості збільшилась на 11% до 6,7 тис. одиниць.

За сприяння Луганської обласної служби зайнятості працевлаштовано 4,7 тис. осіб (ріст 14,6%). При цьому половина з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Кількість безробітних, працевлаштованих на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросла майже вдвічі та становила 137 осіб.

У січні – березні 2019 року за сприяння обласної служби зайнятості 2,6 тис. безробітних проходили професійне навчання, що на 38 осіб більше, ніж у січні – березні 2018 року. У Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчання проходило за 84 професіями, спеціальностями, курсами та напрямками.

Кількість безробітних станом на 1 квітня 2019 року, у порівнянні з відповідною датою 2018 року, зменшилась на 4,9% (на 385 осіб) та становила 7,5 тис. осіб.

Більшість вакансій налічується на підприємствах сільського господарства (41,2%), державного управління й оборони (11,0%), а також у торгівлі та ремонті (9,8%). За професійними групами: найбільший попит роботодавців на робітників з обслуговування устаткування та машин (36,2%), на представників найпростіших професій (16,7%), кваліфікованих робітників з інструментом (11,9%), а також професіоналів (11,1%).

за даними Головного управління статистики у Луганській області та адміністративними даними Луганської обласної служби зайнятості


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: