Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
05 июня 2019, 10:39

Місцеві бюджети Луганщини отримали майже 6 млн грн від ліцензування алкоголю та тютюну

За січень-травень 2019 року казна Луганської області поповнилася на 5 млн 677 тис. гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Це на 530 тис. грн більш фактичних надходжень за січень - травень 2018 року. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області.

У відомстві зазначили, що станом на перше червня 2019 року на Луганщині здійснюють діяльність 1286 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 1247 суб’єктів отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 1024 суб’єкти отримали ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

У січні - травні 2019 року видано 1415 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

В той же час, у січні - травні призупинено дію 22 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 201 ліцензію, з яких 16 – за порушення законодавства в частини продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: