Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
11 июня 2019, 12:31

Прогноз служби зайнятості: які професіонали потрібні роботодавцям у 2020 році

Для підготовки прогнозу потреби в кадрах на 2020 рік (у професійному розрізі) на вебсайті Державної служби зайнятості розпочинається опитування роботодавців.

З 3 червня поточного року на порталі Державної служби зайнятості запроваджено анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік. Роботодавцям пропонують заповнювати анкети у «персональних кабінетах» у розділі «Опитування». Зареєструватися у персональному кабінеті можна за посиланням: www.dcz.gov.ua/cabinet

Результати анкетування оброблятимуть в Управлінні прогнозування, бюджетування та статистики ДСЗ (Центрального апарату). Дані будуть використані при розробці прогнозу потреби у працівниках на 2020 рік.

Нагадаємо, в опитуванні щодо потреби в кадрах на 2019 рік взяли участь 13 тис. роботодавців з усієї України. Вони повідомили про потребу у працівниках – 46 тис. осіб. Найбільше затребувані працівники на підприємствах промисловості (32%), сільського господарства (30%) та у сфері торгівлі (9%).

Запрошуємо всіх роботодавців залучитися до опитування та скласти перспективну потребу в працівниках. Будьмо соціально відповідальними та побудуємо ринок праці регіону разом!


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: