Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
05 июля 2019, 11:45

На Луганщині презентували результати дослідження ринку праці та професійної освіти, проведені ПРООН

У Сєвєродонецьку 4 липня експерти Програми ООН із відновлення та розбудови миру представили результати дослідження ринку праці та професійно-технічної освіти Луганської області. Захід відбувся за участю керівників ряду департаментів ОДА, Луганського обласного центру зайнятості та закладів професійно-технічної освіти області.

У рамках проекту було проведено опитування більше 230 роботодавців області (як керівників великих ринкоутворюючих підприємств, так і представників малого та середнього бізнесу) щодо затребуваних професій та якості професійного навчання. За результатами прогнозування ринку праці Луганської області щорічна потреба у найближчі три роки в 13,5 тисяч працівників за 314 професіями. Найбільша потреба – майже дві тисячі працівників – визначена у трактористах-машиністах сільськогосподарського виробництва.

Директор обласного центру зайнятості Сергій Болотський зауважив, що цей спільний проект досліджень допоможе розробити методику вивчення потреб ринку праці, щоб у подальшому розвивати пріоритетні галузі регіону: «Служба зайнятості відштовхується від розвитку області, тобто нам потрібно розуміти, які галузі в регіоні ми розвиваємо, щоб передбачити попит на конкретних фахівців і готувати їх у першу чергу», - наголосив Сергій Болотський.

Результати досліджень будуть покладені в основу заходів з підтримки підприємництва, розвитку професійної освіти, підвищення рівня зайнятості населення та стримування трудової міграції з регіону.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: