Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
25 июля 2019, 13:40

Податкові зобов’язання, зазначені у майновій декларації за 2018 рік, необхідно сплатити до 1 серпня на нові коди бюджетної класифікації

У Головному управлінні ДФС у Луганській області звертають увагу фізичних осіб, які не зареєстровані як фізичні особи – підприємці, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність: суму податкових зобов’язань, зазначену у поданій Вами декларації про майновий стан і доходи за результатами 2018 року, необхідно сплатити до 01 серпня (п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)), тобто, останній день сплати – 31 липня 2019 року (включно).

Нагадаємо. Фізичні особи виконують свої зобов’язання як зі сплати податку на доходи фізичних осіб, так і військового збору. У зв’язку із введенням в дію з 01.01.2019 року нових кодів бюджетної класифікації, порядок сплати податкових зобов’язань, зазначених у податковій декларації, змінено. Відтепер платник податку – фізична особа сплачує податкові зобов’язання за такими кодами платежу:

- «11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

- «11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у наступних розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу (п.126.1 ст.126 ПКУ).

Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, на суму такого зобов’язання нараховується пеня.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: