Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Власть / Региональные
26 июля 2019, 13:42

На Луганщині співробітники поліції продовжують забезпечувати публічний порядок та безпеку біля ОВК № 105 у м. Щастя

Станом на сьогоднішній ранок у зв’язку з тим, що продовжується робота виборчої комісії по перерахунку голосів на ОВК № 105 у прифронтовому місті Щастя, співробітники поліції у посиленому режимі забезпечують на цій виборчій комісії охорону громадського порядку та публічної безпеки.

ОВК № 106 у м. Сєвєродонецьку завершила свою роботу і у супроводі співробітників поліції представники окружної виборчої комісії з виборчою документацією виїхали до ЦВК у м. Київ.

Слідчими Сєвєродонецького відділу поліції відкрито два кримінальних провадження, одне за ст. 296 КК України «Хуліганство» за фактом розпилювання газу дратівливої дії у кандидата в народні депутати, який мав місце вчора 25 липня біля ОВК № 106, та друге – за статтею 157 КК України «Перешкоджання здійсненню виборчого права» за фактом не явки членів ОВК без поважних причин на засідання комісії, що призвело до неможливості її роботи.

Члени окружної виборчої комісії № 107 з м. Лисичанськ у супроводі поліції вже прибули до ЦВК для здачі виборчої документації.Члени ОВК №112 (м. Рубіжне), № 113 (м. Сватове) та № 114 (м. Біловодськ) повністю здали виборчу документацію до центральної виборчої комісії та повернулись на Луганщину.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: