Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
19 августа 2019, 09:58

За користування надрами платники податків Луганщини сплатили майже 232 млн грн

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що у січні-липні 2019 року до зведеного бюджету України надійшло 231 млн 522 тис грн рентної плати за користування надрами. Це на 34 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року.

У відомстві також зазначили, що за цей час перераховано 12 млн 902 тис. грн рентної плати за спеціальне використання води, 3 млн 142 тис. грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів та 156 тис. грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

Нагадаємо: Державною фіскальною службою України надано рекомендації щодо особливостей адміністрування у 2019 році рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, які розміщені на сайті ДФС України у розділі «Повідомлення та нагадування» (http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-).


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: