Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
23 сентября 2019, 11:13

Понад 78 млн грн ПДВ відшкодовано платникам податків Луганщини

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що за січень-серпень 2019 року платники податків Луганщини подали 88 заяв про повернення суми бюджетного відшкодування на розрахунковий рахунок в банку.

Загальна сума заявленого бюджетного відшкодування становить 122,7 млн гривень. В аналогічному періоді минулого року подано 82 заяви на загальну суму 139,8 млн гривень.
За результатами перевірок поданих заяв за 8 місяців поточного року встановлено завищення суми ПДВ, яка підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку, на 30,4 млн гривень.
На розрахункові рахунки в банку платникам вже повернуто 78,1 млн грн податку на додану вартість, заявленого до бюджетного відшкодування.

На сьогодні платники, які мають право на бюджетне відшкодування, отримують його у разі узгодження контролюючим органом заявленої суми бюджетного відшкодування за результатами камеральної перевірки, а у випадках, визначених ПКУ,- за результатами документальної перевірки.

Камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків. Показники, відображені платником у податкових деклараціях, порівнюються з аналогічною інформацією, наявною у реєстрах і звітності.

Найбільша частина показників декларації з ПДВ зіставляється з даними Єдиного реєстру податкових накладних


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: