Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Экономика / Региональные
01 октября 2019, 10:45

На Луганщині сума виторгу із застосуванням РРО за вісім місяців поточного року склала понад 3,4 млрд гривень

У Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що за січень – серпень 2019 року фахівці аудиту провели 115 фактичних перевірок та взяли участь у 18 документальних перевірках в сфері готівкових розрахунків. За результатами зазначених перевірок порушникам законодавства донараховано 3 млн 39 тис. грн штрафів.

В регіоні на сьогоднішній день зареєстровано 2922 реєстратори розрахункових операцій. Загальна сума виторгу за січень - серпень поточного року склала 3 млрд 401 млн гривень.

У відомстві нагадали, що обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання передбачена положеннями пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України та статті 9 Закону України від 6 липня 1995 року № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

При цьому звертаємо увагу, що за порушення вимог законодавства до суб’єктів господарювання, які не зареєстрували реєстратори розрахункових операцій, застосовуються штрафні (фінансові) санкції: за вчинене вперше – 1 гривня; за кожне наступне - 100 відс. вартості товарів, проданих з порушеннями.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: