Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Конференции
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Экономика / Региональные
03 октября 2019, 10:53

Місцеві бюджети Луганщини отримали 10,6 млн гривень від ліцензування алкоголю та тютюну

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Луганській області, за січень-вересень 2019 року казна Луганської області поповнилася на 10,6 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Цей показник у поточному році стабільний та має величину на рівні надходжень за аналогічний період минулого року.

Станом на 1 жовтня 2019 року на Луганщині здійснюють діяльність 1272 суб’єкта господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

У січні - вересні 2019 року видано 2436 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

В той же час, за 9 місяців поточного року призупинено дію 33 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 403 ліцензії, з яких 23 – за порушення законодавства в частини продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: