Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Экономика / Региональные
11 октября 2019, 12:08

Обласний презентаційний форум «Живи і працюй в Україні»

16 жовтня о 10:00 відбудеться обласний презентаційний форум «Живи і працюй в Україні».

Старшокласники дізнаються більше про робітничі спеціальності та професії, які можна опанувати у навчальних закладах Луганщини; ознайомляться з підприємствами, де працюють та проходять виробничу практику учні і випускники. Форум покликаний підвищити імідж робітничих професій та сформувати бажання отримати затребувану спеціальність і залишитися працювати на рідній землі.

Організатори: Луганський обласний центр зайнятості, Департамент освіти і науки ЛОДА, в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в Україні, за фінансової підтримки ЄС, урядів Польщі та Японії.

Учасники: професійно-технічні та вищі навчальні заклади різних рівнів акредитації; представники Міністерства освіти та науки України; Державного центру зайнятості; Луганської обласної державної адміністрації; представники підприємств.

У програмі заходу: виставки-презентації закладів освіти області та роботодавців; демонстрація відеороликів закладів освіти; конференції; концерт учнів/студентів закладів освіти.

Місце проведення: Льодовий Палац спорту, м.Сєвєродонецьк. Початок о 10:00.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: