Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
18 октября 2019, 10:58

Більше роботодавців, вакансій та працевлаштованих – Служба зайнятості підбила підсумки за 9 місяців роботи

Луганська обласна служба зайнятості суттєво підвищила основні показники. Так, за підсумками за 9-місячної роботи цього року кількість роботодавців, які співпрацюють зі службою зайнятості, збільшилася майже на три тисячі одиниць (7,2%). Як наслідок – на 6% збільшилася кількість вакансій; наразі у базі служби зайнятості близько 17 тисяч актуальних пропозицій роботи.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості області, зросла майже на 10%, це близько 15 тисяч осіб. Також збільшилася чисельність безробітних, які навчаються за робітничими професіями на замовлення роботодавців.

Прогнозування ринку праці відтепер є пріоритетною функцією служби зайнятості. Про це заявив директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський 17 жовтня під час наради директорів базових ЦЗ.

«Саме центри зайнятості повинні передбачити потреби роботодавців у кадрах, володіти прогнозними даними щодо вивільнення працівників та впевнено реагувати на ці виклики. Також – служба має знати про міські цільові програми та інвестиційні проекти, які направлені на створення нових робочих місць», - підкреслив Сергій Болотський. Такі зміни пов’язані із запланованим переведенням Державної служби зайнятості України під контроль Міністерства розвитку економіки та формування державної політики у сфері праці.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: