Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
12 декабря 2019, 09:59

#пРРОсто: нові закони про РРО не змінюють правила спрощеної системи оподаткування

У Головному управлінні ДПС у Луганській області роз’яснили деякі особливості новацій. Зміни до законодавства щодо застосування РРО не погіршують правил використання спрощеної системи оподаткування.

Так, Закони не встановлюють для платників єдиного податку нових вимог щодо будь-якої обов’язкової форми обліку товарів (виключення: реалізація технічно складних побутових товарів, лікарських засобів, ювелірних виробів).

За відсутність документів на товар нові штрафи Законом про РРО не запроваджуються.

Підприємець в будь-якому випадку має обліковувати проданий товар «для себе», щоб визначати результати власної діяльності. При цьому, програмні РРО буде легше інтегрувати з будь-якими системами «внутрішнього обліку», в т.ч. з Excel.

Навпаки, новаціями у законодавстві правила спрощеної системи лібералізуються. А саме, з 1 січня 2021 р. збільшується граничний обсяг доходів платників єдиного податку ІІ групи – з 1,5 млн грн до 2,5 млн грн. Це означає, що підприємці з розмірами доходу, близькими до граничних для групи ІІ, зможуть залишитися у звичних умовах.

Новації у застосуванні РРО мають стимулювати бізнес працювати "по білому", детінізувати економіку та забезпечити рівні конкурентні умови на ринку.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: