Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Криминал / Региональные
25 мая 2020, 17:36

Контррозвідка СБУ викрила бойовика, який 6 років переховувався від правосуддя

На Луганщині СБУ виявила мешканця Золотого, який 6 років переховувався у РФ від українських правоохоронців, за участь у незаконних угрупованнях так званої «ЛНР».

Контррозвідники встановили, що фігурант приєднався до незаконних збройних формувань навесні 2014 року. Ватажки залучали його до чергувань з вогнепальною зброєю на блокпостах бойовиків.

Незадовго до звільнення Золотого від терористичних угруповань зловмисник втік до РФ.

Співробітники СБУ «зустріли» колишнього бойовика у травні цього року після в’їзду на підконтрольну українській владі територію Луганської області.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 260 (участь у не передбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях) Кримінального кодексу України перевіряється причетність фігуранта до вчинення інших злочинів.

Заходи щодо викриття зловмисника проводились спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом Лисичанської місцевої прокуратури.

Прес-служба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: