Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Есть разные силы: Украина, Россия, Европа, США и я не знаю, куда отнести боевиков. Игнорировать их совсем невозможно. Нужно их как-то учитывать, потому что они будут всегда оказывать сопротивление"
Первый президент Леонид Кравчук
Общественное мнение
Экономика / Региональные
04 марта 2021, 15:42

Місцеві бюджети Луганщини отримали 1,9 млн грн від ліцензування алкоголю, тютюну та пального

За січень-лютий 2021 року казна Луганської області поповнилася на 1,9 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Луганській області.

Станом на перше березня 2021 року на Луганщині здійснюють діяльність 1301 суб’єкт господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним.

У січні-лютому 2021 року видано 455 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, 27 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального.

В той же час, у січні-лютому анульовано 87 ліцензій, з яких 6 – за порушення законодавства в частини продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно, використовуючи електронні сервіси, у т. ч. «Електронний кабінет» та «InfoTAX».

Актуальну податкову інформацію можна отримати також на офіційних сторінках служби у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/TaxUkraine/

https://t.me/tax_gov_ua

https://www.youtube.com/channel/UCvdcv-7iVw7IGL0uFa_6Uaw

https://www.youtube.com/channel/UCggb4UOzdEjxmByM1MvhokA

https://www.facebook.com/tax.lugansk/

https://t.me/lg_tax


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: