Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Культура
01 июня 2021, 12:59

Діти Донбасу стали героями нового кліпу Океану Ельзи та аlyona аlyona

1 червня 2021 року Океан Ельзи випустили нову пісню під назвою «Країна дітей» за участі реп-виконавиці alyona alyona на вірші відомого українського поета Сергія Жадана.

«Країна дітей» — присвята дітям України, які постраждали внаслідок війни, збройних конфліктів, терактів", — йдеться в описі до композиції в YouTube.

Прем’єра в День захисту дітей — це нагадування, що, перш за все, діти потребують захисту від вчинків дорослих, від їх безвідповідальних та жорстоких рішень.

Наприкінці 2020 року Сергій Жадан запропонував Святославу Вакарчуку створити пісню на його вірш, присвячений пам’яті Данила Дідіка, хлопця, який у 2015 році загинув у Харкові внаслідок теракту під час Маршу єдності.

Сергій Жадан: «Для мене це дуже приватна пісня. Попри те, що в ній йдеться про речі, які стосуються нас усіх. Надто щемкою є тема дітей, які мусять робити вибір, які прикривають собою дорослих, які, проростаючи в небо, фактично це небо над нами тримають. Мені дуже б не хотілося, щоби ця композиція сприймалась пафосно. Вона про речі болючі, але такі, що дають надію. Передусім це пісня, звісно, про любов».

У зйомках кліпу прийняли участь учні Лисичанської ЗОШ № 26 та Лисичанської ЗОШ № 30.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: