Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Культура / Общество
27 июня 2021, 15:00

Кіркорова виключили зі списку осіб, що загрожують нацбезпеці України

Міністерство культури та інформаційної політики України виключає російського співака, Філіпа Кіркорова зі списку осіб, що загрожують національній безпеці України. Відповідне рішення було прийнято після запиту від Служби безпеки України.

Про це повідомляють у Міністерстві культури та інформаційної політики.

У Міністерстві культури пояснюють, що відповідний запит про виключення Кіркорова з чорного списку, вони отримали від СБУ. Спецслужба попросила відкликати свій попередній лист про включення росіянина в чорний список.

"Відповідно до Положення про Міністерство культури та інформаційної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2019 року No 885 (зі змінами), та на підставі звернення Служби безпеки України від 25 червня 2021 року No 5/1/1-7000 визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства культури та інформаційної політики України від 22 червня 2021 р. No 446 "Про оновлення Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України та його оприлюднення на офіційному вебсайті", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що включаючи або виключаючи тих чи інших осіб з переліку, Міністерство здійснює тільки адміністративну технічну дію щодо оприлюднення даної інформації. Рішення приймають компетентні органи - в даному випадку СБУ.

Також у Мінкульті зазначили, що СБУ не пояснило причини свого рішення.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: