Став відомий найкращий гравець матчу Швеція - Україна на ЧЄ-2020. Ірта-Fax
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
Суспільна думка
Спорт
30 июня 2021, 09:28

Став відомий найкращий гравець матчу Швеція - Україна на ЧЄ-2020

Гравець збірної України Олександр Зінченко визнаний кращим гравцем матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи зі Швецією, в якому наша команда здобула перемогу з рахунком 2:1

Олександр Зінченко на 27-й хвилині вивів Україну вперед, а на 121-й хвилині він виступив в ролі асистента, видавши відмінний навіс на Артема Довбика, який вивів команду до чвертьфіналу чемпіонату Європи.

У чвертьфіналі суперником збірної України стане команда Англії. Матч відбудеться в Римі 3 липня.