Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Культура
22 июля 2021, 15:49

Вайнштейн знову постав перед судом, йому загрожує 140 років в'язниці

Кінопродюсер Харві Вайнштейн знову постав перед судом за звинуваченнями у сексуальних домаганнях і зґвалтуванні. На засіданні в Лос-Анджелесі він не визнав себе винним, повідомив телеканал Fox News.

Серед звинувачень чотири пункти стосуються насильницького орального злягання, чотири зґвалтування, два пункти побоїв сексуального характеру і один сексуального проникнення із застосуванням сили. Інциденти відбувалися в проміжку з 2004 по 2013 рік і стосуються п'яти жінок.

Вайнштейн не визнав себе винним за жодним з вказаних епізодів. Якщо суд визнає його винним за всіма пунктами звинувачення, продюсеру загрожує до 140 років позбавлення волі.

Нагадаємо, Вайнштейна екстрадували до Каліфорнії з Нью-Йорка, де він відбував тюремний термін. У березні 2020 року Верховний суд штату Нью-Йорк засудив його до 23 років позбавлення волі за примус до орального сексу асистентки Міріам Хейлі і зґвалтування стилістки Джесіки Манн.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: