Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
23 июля 2021, 10:52

Єврокомісія готова сприяти продовженню транзиту газу через Україну

У Європейській комісії заявили, що готові сприяти переговорам про продовження транзиту газу через Україну, час дії якого закінчується в 2024 році. Про це на брифінгу в четвер, 22 липня, заявив представник Європейської комісії, передає ЄП.

За його словами, Європейська комісія взяла до уваги заяву урядів Німеччини і США, що стосувалася Північного потоку-2, і вітає зобов'язання Німеччини дотримуватися Третього енергетичного пакета ЄС в контексті газопроводу.

Водночас він підкреслив, що комісія готова приєднатися до переговорів про продовження транзитної угоди.

"Україна - надійна транзитна країна, і ЄС сприяв укладанню нинішньої транзитної угоди, дія якої закінчується в 2024 році. Ми готові сприяти переговорам про продовження цієї угоди", - відзначив представник Єврокомісії.

Він додав, що комісія має намір обговорити із країнами-членами деталі імплементації цієї угоди, щоб гарантувати, що "будь-які заходи добре скоординовані і відповідають духу солідарності".

"Авжеж, ми були б раді також обговорити це з нашими міжнародними партнерами", - додав прес-секретар.

Він відзначив, що Єврокомісія готова також обговорити це питання з Україною.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: