Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
24 июля 2021, 15:22

У Туреччині мають намір посилити ковід-обмеження

Міністр охорони здоров'я Туреччини Фахреттін Коджа закликав жителів країни активніше вакцинуватися на тлі зростання випадків добового зараження коронавірусом. Про це в п'ятницю, 23 липня, чиновник написав на своїй сторінці у Twitter.

"Сьогодні зареєстровано 11 094 нових випадки зараження. Ми повинні повернутися до суворих карантинних заходів і негайно всім зробити перше щеплення", - написав міністр.

Зростання числа хворих в Туреччині почалося із середини липня, до цього в країні підтверджували по 4-5 тис. випадків зараження на день.

Коронавірус був уперше виявлений на території Туреччини 10 березня минулого року у місцевого жителя, який повернувся з Європи. Загальна кількість інфікованих в країні на цей момент перевищила 5,514 млн, померли 50 450 осіб.

За даними Міністерства охорони здоров'я, 39,26 млн громадян Туреччини отримали першу дозу вакцини від COVID-19, понад 22 млн отримали другу дозу.

Влада Туреччини не виключає, що якщо захворюваність на коронавірус продовжить зростати, МОЗ країни може піти на обмеження авіаперельотів для іноземців.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: