Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
24 июля 2021, 17:35

З України видворили чергового "кримінального авторитета" зі списку РНБО

Кримінального авторитета зі списку санкцій РНБО, який орудував на території Одеської та Миколаївської областей, було видворено до Молдови із забороною в'їжджати на територію України. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

"Щоб позбавити кримінального авторитета можливості здійснювати злочинний вплив на своїх "підлеглих", оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції спільно з працівниками Державної міграційної служби України примусово повернули в Молдову", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, "авторитету" заборонено в'їжджати на територію України.

38-річний громадянин іншої країни потрапив під санкції, введені щодо суб'єктів підвищеного злочинного впливу рішенням РНБО.

Людина, маючи зв'язки у кримінальному середовищі, контролювала діяльність етнічних злочинних груп, які "спеціалізувалися" на майнових злочинах, зокрема вимаганнях, на території Одеської та Миколаївської областей


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: