Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
24 июля 2021, 13:22

Україна і G7 обговорили зміни клімату

Посли "великої сімки" обговорили з міністром охорони навколишнього природного середовища України Романом Абрамовським та віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанишиною внесок України у боротьбу з кліматичними змінами. Про це в п'ятницю, 23 липня, повідомляється G7AmbReformUA у Twitter.

"Посли закликали Україну подати амбітний 2-й національно певний внесок для COP26 (конференція ООН з питань зміни клімату в Глазго в листопаді 2021 року - ред.) до кінця липня", - йдеться в повідомленні.

Також дипломати привітали заяви України про зобов'язання відмовитися від вугілля і рухатися до нульових викидів СО2 в атмосферу.

"Міжвідомчий підхід є важливим для проведення реформ, створення умов для інвестицій і стимулювання переходу до чистої енергетики для досягнення цілей", - зазначили учасники зустрічі.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: