Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
24 июля 2021, 13:48

В Україну потрапило небезпечне морозиво з ЄС

У Харкові в одному із супермаркетів міста продавали морозиво, у якому був виявлений етиленоксид - токсична речовина, яку використовують для стерилізації медичних інструментів. Про це в п'ятницю, 23 липня, повідомляє Держпродспоживслужба.

"У Держпродспоживслужбу надійшло інформаційне повідомлення щодо виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторі, яка додавалася в морозиво "Mars Wrigley Confectioner", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що інформація про виявлення отрути надійшла з європейської системи швидкого реагування щодо харчових продуктів. Працівники Держпродспоживслужби зажадали вилучити морозиво з продажу.

Виробником морозива є Франція, в Україну його завезли з Румунії, кінцевий термін використання до 31 березня 2023 року.

Етиленоксид - безбарвний газ із солодким запахом. Його використовують для дезінфекції медичних шприців, бо етиленоксид вбиває більшість мікроорганізмів. Для людини оксид етилену є сильною отрутою, яка повільно діє. Вона має наркотичні властивості.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: