Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
24 июля 2021, 14:21

Сочі затопило через сильну зливу

У Сочі пройшов сильний дощ. Після цього місто опинилося затопленим. З берегів вийшла річка Дагомис. Про це в п'ятницю, 23 липня, пише ТАСС.

Тоді ж влада Сочі попередила місцевих жителів і туристів про можливу евакуацію в Хостинському районі міста через негоду і повені. У місті включили сирени.

"В результаті випадання рясних опадів у Сочі сталося підтоплення 1 ділянки ФАД А-147 у селищі Хоста, на місці організовано реверсивний рух. У превентивних цілях були запущені сирено-мовні пристрої для оповіщення населення від селища Хоста до селища Адлер", - повідомили в службі порятунку.

Як пізніше уточнили в МНС РФ, евакуація населення не знадобилася.

Адміністрація Сочі вже заявила, що злива припинилася, вода в річках йде на спад. При цьому спостерігався тимчасовий локальний підйом рівня води в річках Західний Дагомис, Кудепста, Хоста і Мацеста. За даними влади, жертв і руйнувань міської інфраструктури немає.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: